www.semeko.cz

Adelle Davis KOLAGEN NA KLOUBY s kyselinou hyaluronovou, vitamíny, glukosaminem a chondroitinem

Tento skvělý produkt Adelle Davis KOLAGEN NA KLOUBY s kyselinou hyaluronovou, vitamíny, glukosaminem a chondroitinem od značky Adelle Davis najdete v aktuální nabídce se slevou! Nyní zakoupíte za 929 Kč.
Produkt bez obrázku

Komplexní kloubní výživa je vhodná pro každého s problémy pohybového ústrojí, pro aktivní sportovce, ale i pro ty, pro které je prevence důležitá.

Kolagen na klouby od Adelle Davis obsahuje až 14 pečlivě vybraných účinných složek – obsahuje nejen kolagen samotný, ale také důležité vitamíny a kyselinu hyaluronovou (důležitá nejen pro pokožku, ale i pro nitrokloubní prostor). Výjimečné není jen složení, ale i chuť. Chutný ovocný nápoj obsahuje v denní dávce 7400 mg klinicky testovaného kolagenu typu I. a III. a 100 mg kolagenových peptidů typu II., protizánětlivé složky v podobě MSM, glukosaminu, chondroitinu a nejkvalitnější formu hořčíku.

Kolagen samotný pochází pouze z krav chovaných na brazilské trávě. Ve studených atlantických vodách u pobřeží Irska a Islandu žije červená mořská řasa, která je unikátním přírodním zdrojem hořčíku a dalších 72 důležitých stopových prvků s vysokou vstřebatelností pro organismus člověka. V kolagenu na klouby od Adelle Davis jsme zvýšili dávku hořčíku z této řasy až na 100 mg v denní dávce.

[1] peptid: sloučenina několika aminokyselin (aminokyseliny jsou základní sloučeniny, které tvoří bílkoviny a ty jsou zase základní stavební kameny těla).

ÚČINKY KOLAGENU: 

  • pomáhá udržovat zdravé kosti a klouby
  • pomáhá udržovat zdravé a pevné nehty
  • pomáhá udržovat zdravé vlasy a pokožku
  • zpomaluje stárnutí
  • pomáhá při obnově tkání
  • podporuje a posiluje imunitní (obranný) systém organismu
  • pomáhá v mnoha procesech v těle

Bílkoviny jsou základní stavební kameny lidského organismu. Přibližně čtvrtinu bílkovin v těle tvoří kolagen. Takže je extrémně důležitý. Navíc s postupujícím věkem vyrábíme méně kolagenu, než spotřebujeme. Zejména u žen po přechodu může dojít k úbytku kolagenu až o 30 %. Z těchto důvodů je potřeba dodávat kolagen touto formou.

SLOŽENÍ :

Hydrolyzované hovězí kolagenové peptidy, glukosamin sulfát, MSM (metylsulfonylmetan), vitamín C (kyselina L – askorbová), aquamin Mg soluble (hořečnatá sůl kyseliny citronové), hydrolyzované kolagenové peptidy typu II z kuřecích prsou, chondroitin sulfát, barvivo: betakaroten, aroma: broskev, regulátor kyselosti: kyselina citronová, vitamín E (D – alfa – tokoferylacetát), hyaluronan sodný, sladidlo: sukralóza, vitamín B6 pyrodoxín), vitamín B1 (thiamin), vitamín B2 (riboflavin), kyselina listová, vitamín D3 (cholekalciferol).

 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY:

 Množství aktívních látek v doporučené denní dávce pro dospělého  
 Hydrolyzované kolagénové peptidy  7500 mg
 Glukozamín sulfát  1200 mg
 MSM (metylsulfonylmetán)  900 mg
 Chondroitín sulfát  400 mg
 Kyselina hyaluronová  30 mg
 Vitamíny a minerální látky v 1 dávce  % RHP*
 Vitamín C  500 mg  625%
 Vápnik  130 mg  16%
 Hořčík  50 mg  13%
 Vitamín E  50 mg  417%
 Vitamín B6  10 mg  714%
 Vitamín B1  5 mg  455%
 Vitamín B2  5 mg  357%
 Kyselina listová  600 µg  300%
 Vitamín D  30 µg  600%

* denní referenční hodnota příjmu pro dospělého

DÁVKOVÁNÍ A NÁVOD K POUŽITÍ:

257g /20 denních dávek. Dospělí 12,87g = 1 plná odměrka. Do sklenice o objemu 200 ml nasypte 1 přiloženou odměrku doplňku stravy KOLAGEN NA KLOUBY, zalejte vodou a dobře promíchejte. Po úplném rozpuštění nápoj vypijte.

SKLADOVÁNÍ:

Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě. Po otevření uchovávejte nádobu uzavřenou.

UPOZORNĚNÍ:

Nevhodné pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Stanovená denní dávka sa nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí užívat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojíci ženy.

PROHLÁŠENÍ O ALERGENECH:

Tento produkt neobsahuje deriváty sóji ani žádné jiné hlavní alergeny: mléko, vejce, ryby, ústřice, ořechy, obiloviny a arašídy. Neobsahuje lepek.

Prohlášení : Firma Adelle Davis s.r.o., její zaměstnanci či spolupracující osoby neprohlašují, že jakákoli z výše uvedených informací je léčbou nebo doporučením léčby jakéhokoli mentálního či tělesného stavu ani že je návodem na léčbu či doporučení léčby jakéhokoli mentálního či tělesného stavu. Je na rozhodnutí každého jednotlivého spotřebitele, zda se pro užívání tohoto produktu rozhodne, a případně se o jeho užívání poradí s lékařem nebo lékárníkem.