www.semeko.cz

Adelle Davis Vitamín D3, 60 kapslí

Zcela unikátní výrobek Adelle Davis Vitamín D3, 60 kapslí od výrobce se zárukou kvality Adelle Davis je k dostání právě nyní na našich stránkách výhodně! Výhodně teď u nás za 176 Kč.
Produkt bez obrázku

 

Vitamín D je nezbytně nutný pro život. Za normálních okolností se tento vitamín vytváří v kůži působením slunečního záření – proto se mu také říká sluneční vitamín.. Při nedostatečném pobytu na slunci tělo potřebuje vitamin D přijímat v potravě.

Sluneční vitamín ovlivňuje množství životně důležitých funkcí v lidském těle. Doplněk stravy Vitamín D3 – Cholekalciferol je ideální při nedostatku slunečních paprsků a v zimních měsících. S přibývajícím věkem klesá schopnost organizmu vitamín D „produkovat“.

VITAMIN D PŘISPÍVÁ K:
  • správnému vstřebávání/využití vápníku a fosforu
  • normální hladině vápníku v krvi
  • udržování zdravých kostí
  • udržováni správného fungování svalů
  • udržování zdravých zubů
  • správnému fungování imunitního systému
  • ochraně buněk před oxidačním stresem

Dlouhodobý nedostatek vitamínu D prokazatelně souvisí s vyšší náchylností k tzv. akutním respiračním infekcím a chřipce.

 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

 Množství aktivních složek v doporučené denní dávce  %RHP*
 Vitamín D3  50 mcg  1000%

*denní referenční výživová hodnota průměrně dospělého

SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě. Po otevření uchovávejte nádobu uzavřenou..

UPOZORNĚNÍ

Nevhodné pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Stanovená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí užívat jako náhrada pestré stravy.

PROHLÁŠENÍ O ALERGENECH 

Tento produkt neobsahuje deriváty sóji ani žádné jiné hlavní alergeny: mléko, vejce, ryby, ústřice, ořechy, obiloviny a arašídy. Neobsahuje lepek.