www.semeko.cz

ADVANCE Nutraceutics Advance Moringa unikátní superpotravina 180 tablet

Hodně povedený výrobek ADVANCE Nutraceutics Advance Moringa unikátní superpotravina 180 tablet od oblíbené značky ADVANCE Nutraceutics lze nakoupit na našich stránkách za super cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 349 Kč.
ADVANCE Nutraceutics Advance Moringa unikátní superpotravina
Popis produktu

Moringa ADVANCE obsahuje koncentrovaný extrakt z listů moringy prémiové kvality. Čistý extrakt se šetrně lisuje do tablet, které neobsahují žádné tabletovací látky.

Koncentrovaný extrakt z listů moringy
Moringa ADVANCE obsahuje vysoce koncentrovaný extrakt 10:1 z listů moringy olejodárné. Díky tomu jsou obsaženy biologicky aktivní látky v 10krát vyšší koncentraci než v samotných listech moringy. Tablety obsahují čistý extrakt z listů moringy, neobsahují žádné tabletovací látky.

Vysoká nutriční hodnota
Moringa obsahuje vysoké množství proteinů a antioxidantů, díky tomu je vysoce nutričně hodnotná a je vhodným každodenním doplňkem zdravého jídelníčku.

Vitamíny a minerály v přirozené podobě
Moringa obsahuje množství vitaminů, minerálů a dalších přírodních látek. Tělo tyto látky při užívání moringy přijímá v přirozené podobě a ne synteticky vyrobené.

Unikátní superpotravina
Díky všem výše uvedeným vlastnostem je Moringa olejodárná velice oblíbeným produktem z kategorie tzv. superpotravin

Složení

Moginga olejodárná (extrakt z listů 10:1, 300 mg/1 tbl.), stearan hořečnatý
180 tablet

Užívání a dávkování

Užívejte 2 tablety denně. Dostatečně zapijte.

Upozornění:

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.