www.semeko.cz

ADVANCE Nutraceutics Cholesten – pro zdravou hladinu cholesterolu, 60 kapslí

Tento diskontní kousek ADVANCE Nutraceutics Cholesten - pro zdravou hladinu cholesterolu, 60 kapslí od výrobce s mnohaletou tradicí ADVANCE Nutraceutics snadno naleznete na našich stránkách teď skutečně levně. Pouze nyní za 349 Kč.
ADVANCE Nutraceutics Cholesten - pro zdravou
Popis produktu

Zdravá hladina cholesterolu

Cholesten obsahuje unikátní kombinaci přírodních látek. Červená fermentovaná rýže díky obsahu monakolinu K napomáhá k udržení zdravé hladiny cholesterolu. V Japonsku, Číně, Evropě i USA jde o velmi populární přírodní látku na cholesterol. Cholesten navíc obsahuje omega 3 nenasycené mastné kyseliny – EPA a DHA.

   

Účinky

Zdravá hladina cholesterolu
Cholesten je přírodní přípravek, který napomáhá k udržení zdravé hladiny cholesterolu. Základem je extrakt z červené rýže, který díky působení kvasinky Monascus purpureus obsahuje vysoké množství látek zvané monakoliny. Hlavní účinnou složkou, která přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi je Monakolin K. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 10 mg Monakolinu K denně.

OMEGA 3
Další aktivní složkou Cholestenu je vysoce koncentrovaný rybí olej MEG-3TM s obsahem OMEGA 3 nenasycených mastných kyselin DHA (Kyselina dokosahexaenová) a EPA (kyselina eikosapentaenová).

Aktivní složky

Aktivní látky v 1 kapsli
Červená fermentovaná rýže (Monascus purpureus) extrakt (obsahuje 10 mg Monakolinu K) 250 mg
Rybí olej MEG-3TM (obsahuje Omega 3 DHA – min. 22mg a Omega 3 EPA – min. 4,8mg ) 200 mg

Užívání a dávkování

Doporučená dávka 1 kapsle denně.
Užívejte nejlépe po jídle.
Dostatečně zapijte.
Vhodné k dlouhodobému užívání.
Balení obsahuje 60 kapslí

Upozornění:

Není určeno pro děti, mládež, těhotné a kojící ženy. Nevhodné při současné léčbě hypolipidemiky (léky na snížení cholesterolu) a u osob s intolerancí statinů. U osob s onemocněním ledvin, jater nebo svalovými poruchami doporučujeme užívání přípravku konzultovat s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Není učeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí! Bez lepku. Doplněk stravy.