www.semeko.cz

ADVANCE Nutraceutics Hemoxin – 5 přírodních látek, 60 kapslí

Tento kvalitní a žádaný produkt ADVANCE Nutraceutics Hemoxin - 5 přírodních látek, 60 kapslí od výrobce se zárukou kvality ADVANCE Nutraceutics je k dispozici momentálně na našich stránkách extra se slevou. Nabídka již od 379 Kč.
ADVANCE Nutraceutics Hemoxin - 5 přírodních

Unikátní komplex 5 přírodních látek

Základní složkou Hemoxinu je hesperidin a diosmin – jedinečné citrusové bioflavonoidy. Extrakt z kaštanu koňského, rutin a vitamin C doplňují složení Hemoxinu pro maximální synergický efekt.

   

Účinky

Žíly a cévy
Koňský kaštan přispívá k normální činnosti cévní soustavy, podporuje zdraví žil a cév. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév.

Aktivní složky

Aktivní látky v 1 kapsli
Diosmin 250mg
Hesperidin 100mg
Vitamin C 40mg (50% RHP*)
Aesculus hippocastanum extrakt 20mg
Rutin 10mg
* RHP – referenční hodnota příjmu

Užívání a dávkování

• užívejte 1 kapsli 3x denně
• při dlouhodobém užívání 1 kapsli denně
• užívejte nejlépe před nebo společně s jídlem
• dostatečně zapijte

 

Upozornění: Není určeno pro děti. Těhotné a kojící ženy mohou užívat jen po konzultaci se svým lékařem. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není učeno jako náhrada pestré stravy. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s Vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí! Bez lepku. Doplněk stravy.
Další produkty z kategorie Srdce a cévní soustava