www.semeko.cz

ADVANCE Nutraceutics Omega ADVANCE – prémiová omega 3, 90 kapslí

Vynikající výrobek ADVANCE Nutraceutics Omega ADVANCE - prémiová omega 3, 90 kapslí originál od značky ADVANCE Nutraceutics je k získání právě nyní na našich stránkách pořád výhodně! Nyní za akční cenu 329 Kč.
ADVANCE Nutraceutics Omega ADVANCE - prémiová
Popis produktu

Prémiová švýcarská kvalita

Omega ADVANCE obsahuje vysoce koncentrovaný rybí olej MEG-3 od švýcarské společnosti DSM nejvyšší kvality a čistoty s vysokým obsahem omega 3.

   

Účinky

Vysoký obsah omega 3
Omega ADVANCE obsahuje koncentrovaný rybí olej s vysokým obsahem polynenasycených mastných kyselin omega 3 (300 mg v 1 kapsli).

EPA a DHA
EPA a DHA jsou hlavní omega 3 nenasycené mastné kyseliny, které mají příznivý vliv na zdraví. Díky obsahu vysoce koncentrovaného rybího oleje obsahuje 1 kapsle Omega ADVANCE vysokou dávku EPA (165 mg) a DHA (110 mg).

Zdraví srdce
EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce a tím podporují udržení jeho zdraví. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně, tedy v dávce obsažené již v 1 kapsli Omega ADVANCE.

Mozková činnost
DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně.

Dobrý zrak
DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně.

Aktivní složky

Aktivní složky v 1 kapsli
Rybí olej MEG-3
z toho:
500 mg
Omega 3 300 mg
EPA 165 mg
DHA 110 mg

Užívání a dávkování

Dospělí: užívejte 1-2 kapsle denně.
Děti: 1 kapsle denně.
Dostatečně zapijte.
Balení obsahuje 90 kapslí.
Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu a temnu při teplotědo 25°C. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy.