www.semeko.cz

AnDum Respirátor FFP2 NR pro děti bílý s brontosaurem 1 ks

Hodně povedený produkt AnDum Respirátor FFP2 NR pro děti bílý s brontosaurem 1 ks od známého předního výrobce Zdravý Koš dostanete v naší online nabídce za výhodné peníze! V akci za cenu 22 Kč.
Produkt bez obrázku

RESPIRÁTOR FFP2 NR AnDum AD-T001 s dětským vzorem XS, bez výdechového filtru/ventilu. CE 2163, EN149: 2001 + A1:2009

Obsah balení: 1kus 

Vlastnosti produktu: OOP proti částicím, bakteriím a virům. Jedná se o jednorázový výrobek. Jeho použití je v rámci užití respirátoru FFP2 NR. Filtrační vlastnosti jsou omezeny na dobu v závislosti na míře kontaminace okolního prostředí.

Účinnost filtrace částic: ≥95%

Název: Respirátor AnDum FFP2 NR, (NR – nelze použít pro vice než jednu směnu) Model: AnDum AD-T001 je v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/425 o osobních ochranných prostředcích (OOP) a o zrušení směrnice Rady 89/686/EHS, Velikost: 8,5 cm x 13,5 cm

Harmonizovaná norma: EN149: 2001 + A1:2009

Platnost produktu: dle data expirace na obalu

Balení: Zabraňte mechanickému poškození a kontaminaci před použitím uzavřeným způsobem, balení ve sterilních a bezprašných zařízeních.

Skladování: Produkt musí být skladován v místnosti s teplotou nižší než 50°C a relativní vlhkostí nejvýše 80%, dobrým větráním, bez korozivních plynů, protipožárním, vlhkostním, krysotěsným a hmyzem odolným zařízením a doba skladování musí být v souladu s platností produktu. Respirátor přepravujte a uchovávejte v originálním balení.

Čtěte návod k použití: Masku nasaďte na obličej tak, aby došlo k zakrytí nosu a úst. Přizpůsobení masky k obličeji se provádí pomocí nosní sponky a páru elastických ušních pásků. Po nasazení masky se ujistěte, že stlačená nosní sponka kopíruje tvar nosu a přitáhněte si spodní konec masky k čelisti, aby došli k jejímu zakrytí. Pro správné použití se přesvědčte, že maska kryje celou část obličeje od čelisti po nos.

Upozornění: Před použitím zkontrolujte, zda obal a maska nejsou poškozeny. Pokud je poškozen, nepoužívejte jej. Respirátor použijte co nejdříve po otevření obalu. Doba nošení by neměla přesáhnout 12 hodin. Nelze prát. Pokud jsou ve styku respirátoru vousy uživatele, bude docházet k netěsnostem. Nepoužívat v prostředí kde je snížené procento množství kyslíku.

Výrobce: AnDum Protective Equipment Technology (Changzhou) Co., Ltd., No. 216, Qianjie, Hengshanqiao Town, Changzhou Economic Zone, Changzhou City, Jiangsu Province, China

Oznámený subjekt: UNIVERSAL CERTIFICATION, Necip Fazıl Bulvarı Keyap Sitesi E2 Blok No: 44/84 Yukarı Dudullu Ümraniye – Istanbul – Turecko (číslo oznameného subjektu 2163)

Dovozce/ Importer CZ: BATERIE CENTRUM, s.r.o., Říční 974/2, 739 32 Vratimov, Czechia, Místo původu: P.R.C.

EU Zástupce: MedPath GmbH, Mies-van-der, Rohe- Strasse 8, 80807 Munich, Germany