www.semeko.cz

AnDum Respirátor FFP2 NR pro děti růžový s duhou 1 ks

Hodně oblíbený produkt AnDum Respirátor FFP2 NR pro děti růžový s duhou 1 ks od skvělého a známého výrobce Zdravý Koš snadno pořídíte momentálně v naši nabídce za akční cenu! Akční cena již od 22 Kč.
AnDum Respirátor FFP2 NR pro děti růžový

RESPIRÁTOR FFP2 NR AnDum pro děti

Obsah balení: 1 kus 

Vlastnosti produktu: OOP proti částicím, bakteriím a virům. Jedná se jednorázový výrobek. Jeho použití je v rámci užití respirátoru FFP2 NR. Filtrační vlastnosti jsou omezeny na dobu v závislosti na míře kontaminace okolního prostředí.

Účinnost filtrace částic: ≥95%

Harmonizovaná norma: EN149: 2001 + A1:2009

Balení: Zabraňte mechanickému poškození a kontaminaci před použitím uzavřeným způsobem, balení ve sterilních a bezprašných zařízeních.

Skladování: Produkt musí být skladován v místnosti s teplotou nižší než 50°C a relativní vlhkostí nejvýše 80%, dobrým větráním, bez korozivních plynů, protipožárním, vlhkostním, krysotěsným a hmyzem odolným zařízením a doba skladování musí být v souladu s platností produktu.

Návod k použití: Masku nasaďte na obličej tak, aby došlo k zakrytí nosu a úst. Přizpůsobení masky k obličeji se provádí pomocí nosní sponky a páru elastických ušních pásků. Po nasazení masky se ujistěte, že stlačená nosní sponka kopíruje tvar nosu a přitáhněte si spodní konec masky k čelisti, aby došli k jejímu zakrytí. Pro správné použití se přesvědčte, že maska kryje celou část obličeje od čelisti po nos.

Upozornění: Před použitím zkontrolujte, zda obal a maska nejsou poškozeny. Pokud je poškozen, nepoužívejte jej. Respirátor použijte co nejdříve po otevření obalu. Doba nošení by neměla přesáhnout 12 hodin. Nelze prát. Pokud jsou ve styku respirátoru vousy uživatele, bude docházet k netěsnostem. Nepoužívat v prostředí kde je snížené procento množství kyslíku.

Poznámka:
NR= nelze použít pro více než jednu směnu