www.semeko.cz

Angry Beards Antisweat deodorant na intimní partie 150 ml

Kvalitní a žádaný produkt Angry Beards Antisweat deodorant na intimní partie 150 ml značky Angry Beards jednoduše získáte právě nyní na našich stránkách extra výhodně! Zrovna nyní za cenu 349 Kč.
Angry Beards Antisweat deodorant na intimní

POUŽÍVÁNÍ
Aplikujte na suchý a ideálně čistý pytel kvůli lepší vstřebatelnosti. Prsty rozetřete tenkou vrstvu krému po celé ploše šourku a počkejte, až uschne. Jestli jste to někde přehnali, tak si bílá místa oprašte. Použijte kdykoli a kdekoli je potřeba, ale lepší to bude někde v soukromí.

SLOŽENÍ
Šetrný oleogel, který absorbuje pot i mastnotu. Má protizánětlivé a antibakteriální účinky a spolkne nežádoucí pachy. Přírodní extrakty šalvěje a zeleného čaje Matcha regulují nadměrné pocení a dodávají kulím svěží pocit. Balení 150 ml INGREDIENTS: Aqua, Zea Mays Starch, Hydrated Silica, Caprylic/Capric Triglyceride, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycerin, Sodium Caproyl/ Lauroyl Lactylate, Triethyl Citrate, Polyacrylate Crosspolymer-6, Salvia Officinalis Leaf Extract, Phenoxyethanol, Triethylene Glycol, Parfum, Triethanolamine.

BUĎTE V SUCHU
Antisweat je deodorant vhodný do každé situace, kde pohyb a fyzická námaha není příčinou pocení. Není teda úplně ideální na sport, na to je spíš Antistick. Antisweat je pro všechny kancelářské krysy, e- sportovce, šachisty a podobné profese, kde se člověk fyzicky zrovna nepředře. Všichni chtějí jednu věc – spoko pytel.

ODOR CONTROL TECHNOLOGY
Co je Odor control technology? Antisweat i Antistick absorbují pot, mastnotu a nežádoucí puchy. Současně je Antisweat obohacen o přírodní extrakty šalvěje a zeleného čaje Matcha, které dodávají koulím svěží pocit.

KONEC POCENÍ
Antisweat nejenže zamává s potem, ale i odérem, který takový opocený pytel doprovází. Když se tedypo dlouhém dni bude nějaké kotě ptát, zda by mohlo vidět váš sklep, můžete ho hrdě ukázat.