www.semeko.cz

Angry Beards Beardroids vitamíny na růst vousů 60 kapslí

Hodně žádaný produkt Angry Beards Beardroids vitamíny na růst vousů 60 kapslí od společnosti s předním postavením na trhu Angry Beards můžete nakoupit v naší online nabídce za výhodnou cenu! Nyní pořídíte za 649 Kč.
Angry Beards Beardroids vitamíny na růst

POUŽÍVÁNÍ
Beardroids baštěte jednou denně po jídle. Je to produkt, na který jsme hrdí, nic ale nevyváží pestrou stravu a tento výrobek určitě není myšlený jako její náhrada. Je to doplněk stravy, který vám pomáhá dostat do sebe každý den klíčové složky pro růst vousů a vlasů.
SLOŽENÍ
Beardroids má v sobě vybrané aminokyseliny L-Methionine a L-Cystine obsahující síru. Jsou zdrojem keratinu, který je základním stavebním prvkem vousů i vlasů. Biotin přispívá k udržení zdravého stavu vousů/vlasů i pokožky a přispívá k normálnímu metabolismu mikroživin. Kyselina panthotenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k zdravé mentální činnosti a energetickému metabolismu. Zinek napomáhá k udržení normálního stavu vlasů, vousů, nehtů a pokožky. Beardroids obsahuje také MSM (methylsulfonylmethan), který je zdrojem síry označované za „minerál krásy“, takže budete celkově hezu. Balení 60 kapslí – dávkování 1 kapsle denně. INGREDIENTS: l-methionin, l- cystine, msm (methylsulfonylmethan), kyselina pantothenová-vitamín b5 (zdroj calcium d- panthotenate), biotin, zinek (zdroj oxid zinečnatý), další složky: mikrokrystalická celulóza, silica, stearan hořečnatý, želatina, e171, e172 1 kapsle obsahuje l-methionin 100 mg, l-cystine 50 mg, msm 50 mg (methylsulfonylmethan), kyselina pantothenová-vitamín b5 (zdroj calcium d-panthotenate) 5,52 mg, biotin 2 mg, zinek (zdroj oxid zinečnatý) 10 mg, další složky: mikrokrystalická celulóza, silica, stearan hořečnatý, želatina, e171, e172.

————————————————————————————————————————————–
PROČ PROBOHA DOPLNĚK STRAVY?!
Tak jako Doping, ani Beardroids nejsou plnovousem v krabičce. Boj s růstem je složitý a komplexní. Vnější frontu máme pokrytou Dopingem (případně Rollerem) a rozhodně dává smysl se pustit do boje i zevnitř. Zaměřili jsme se proto na to, co bychom mohli vousům, vlasům a celému organismu dodat živiny z vnitřní strany. Tak jsme přišli s Beardroids.

PRO KOHO BEARDROIDS JSOU?
U tohoto výrobku platí více méně to stejné, jako u Dopingu. Pokud vousy nemáte v rodině nebo jste zatím plně nedospěli, tak vám nejspíš nepomůžou. Ale naštěstí toho Beardroidy umí víc. Nejsou to zázračné pilule na růst, ale na celkovou podporu vlasů i vousů. Přispívají k jejich kvalitě a omezují vypadávání. Stejně tak bude prospívat vaše pokožka, nehty, klouby a mentální činnost. Přispívají ke snížení únavy, vyčerpání a pomáhají metabolizovat mikroživiny. Můžete je tedy baštit nejen kvůli podpoře růstu, ale i ke zdravé činnosti milionu dalších věcí. To je současně jejich největší slabina, budou vám je chtít ujídat i drahé polovičky.
STRAVA JE ZÁKLAD
Dodáte organismu každý den živiny potřebné pro zdravý růst vousů i vlasů. V ideálním světě byste je do sebe dostali každý den stravou, v tom reálném vám s tím pomůžeme.
DOPINGOVKY SE BÁT NEMUSÍTE
Beardroids jsou sypka, kterou vám posvětí i dopingová komise. Růst a omezení vypadávání je základ roidů, přispívají ale i k tuně dalších věcí. Třeba takový zinek je potřebný pro buněčnou proliferaci, tvorbu vaziva, hojení ran a tvorbu spermií, což se taky určitě hodí.
STRAVA JE FAKT ZÁKLAD
Prokrvení kůže, dodání živin – to je všechno fajn. Pokud ale nemáte pestrou stravu, tak se organismus zaměřuje na důležitější věci, než je růst vousů. Jezte všechno, co vám máma říkala, že máte, a Beardroids vám dodají tu poslední kapku, aby pohár vousů přetekl a hrdě vykoukly ven z kůže.
SKLIĎ, CO JSI ZASEL
Pak už zbývá jen zakoupit repelent na hoes, protože čeho je moc, toho je příliš a i náklonnost dam může být otravná. Přestože už budete mít ošéfenou i tvorbu spermií díky zinku.

BITVA NA VŠECH FRONTÁCH
Nenabízíme zázraky na počkání. Platí jako všude jinde, že za každým pořádným výsledkem stojí kupa dřiny. Poslední těžký kalibr, který můžete v boji nasadit, je kvalitní strava. A pijte! (I vodu.) Všechny tajné rady a receptury jsme prozradili v článku Jak zrychlit růst vousů, tak si je běžte naštudovat. Ať rostou!