www.semeko.cz

Angry Beards Vosk na vousy Beardich B. 27 g

Tento zlevněný produkt Angry Beards Vosk na vousy Beardich B. 27 g od spolehlivé značky Angry Beards lze sehnat právě zde za parádní cenu! Cena již od 349 Kč.
Angry Beards Vosk na vousy Beardich

POUŽÍVÁNÍ
Vyškrábněte prstem potřebné množství vosku v závislosti na délce vousů. Vložte do dlaně a třením důkladně rozehřejte. Poté prsty rovnoměrně naneste na vousy a knír. Použijte vždy, když budete chtít vousům dodat tvar a sobě šmrnc.
SLOŽENÍ
Vosk je určen čistě na styling vousů. Proto jsou v něm nejvíce obsaženy dvě složky, které by podle nás každý dobrý vosk měl mít, a to je včelí vosk a lanolin. Řekli jsme si, že to posuneme dál a přidali do něj i dva dokonalé oleje – arganový a mandlový. Díky nim má vosk akurátní tuhost, a navíc jimi vousy vyživíte. Bližší informace si můžete přečíst na blogu. Balení 30 ML INGREDIENTS: Lanolin, Cera Alba,Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol,Eugenol, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, α-Isomethyl Ionone.

————————————————————————————————————————————–
DOKONALÁ FIXACE
Hned v úvodu říkáme, že vosk NENÍ na knír. Pokud si chcete udělat francouzáka, tak musíte sáhnou po konkurenci. Tohle je Beard Wax a je proto, abyste francouzáky dostávali, ne dělali. Vosk je určen pro ty, kteří potřebují zkrotit neposlušné vousy a srovnat je do latě. O tvar a lesk se stará včelí vosk s lanolinem. Nezanechává žádné viditelné stopy, naopak vytváří neviditelnou ochrannou vrstvu, která chrání před nehostinnými vlivy či sluníčkem.
JEDINĚ FIALOVÉ SKLO JE HO HODNO
Přestože ingrediencí vosk nemá mnoho, je vyladěný do maxima a jeho jsme nemohli nechat chřadnout v nějaké druhořadé nádobě. Je tady také uskladněn ve speciálním fialovém skle, které nepropouští UV záření a vosk tak nepodléhá degradaci ani po delší době. Proto si buďte jisti, že vosk jako takový zůstane v perfektní formě až do posledního použití.
STYLINGNa délce záleží, ať si říkají, co chtějí. No a když tu délku máte, tak ji přeci nemůžete nechat jen tak trčet na všechny strany.
NEVTÍRAVÁ VŮNĚ
Přestože to není parfém, vůně je hodně důležitá. Včelí vosk voní pěkně i samotný, ale my to posunulidál a šmrncli ji exotikou. Tuhle nevtíravou vůni si zamilujete.
POCTIVÉ INGREDIENCE
Nezasloužíte si nic míň než 420 %, proto jsme ani na složkách nešetřili a bereme jen ty poctivé, jako třeba lanolin z Austrálie.
PRVOTŘÍDNÍ SKLO
Vosk uchováváme v prvotřídním fialovém skle, které chrání výrobek před UV zářením a k tomunabízíme recyklaci skla. Více najdete ZDE.

VŽDY PODRŽÍ
Z kudrnatých vousů díky našemu vosku rovné neuděláte. Co díky němu ale uděláte, je tvar, který bude závidět kdejaký Francouz. Vousy nezatíží, stáhne je tak akorát, neslepí dohromady a po aplikaci budou mít prvotřídní formu.