www.semeko.cz

Balsamis Apotheke Extra hřejivý balzám 200ml

Tento velmi oblíbený produkt Balsamis Apotheke Extra hřejivý balzám 200ml od skvělého a známého výrobce Balsamis Apotheke jednoduše můžete pořídit u nás teď za parádní cenu! Ceny již od 349 Kč.
Balsamis Apotheke Extra hřejivý balzám
Popis produktu

Lehký balzám s kapsaicinem, kafrem a mimořádně vysokým zastoupením 20 účinných rostlinných extraktů, například z kaštanu, arniky, aloe a kostivalu. Balzám je určen pro přímou aplikaci na pokožku v oblasti zad, kloubů a svalů, rychle a dlouhodobě prohřívá ošetřené oblasti a přispívá k uvolnění pocitů zatuhlosti a únavy. Vhodný i pro rychlou masáž při svalové únavě nebo pro prohřátí před fyzickým výkonem v chladném prostředí.

Výjimečnost:

Hřejivý bylinný balzám BALSAMIS je výjimečný tím, že obsahuje látku methyl nicotinate, která rozšiřuje vlásečnice a tím napomáhá lepšímu vstřebávání bylinných extraktů do pokožky a tím zvyšuje jejich účinnost.

Doporučení:

Nejprve nanášejte menší množství balzámu, abyste zjistili Vaši individuální reakci. Balzám zpočátku mírně chladí, ale po chvíli nastupuje velice příjemný hřejivý účinek, což působí přibližně 1 hodinu. Hřejivé působení balzámu se obnoví znovu, pokud např. vyvinete nějakou fyzickou aktivitu (rychlou chůzi či jiný sport). Účinek se také může obnovit po sprchování a může nastoupit i následující den po použití.

Pokud chcete dosáhnout silnějšího účinku, použijte větší množství balzámu.

Upozornění: Po nanesení balzámu dochází ke zčervenání pokožky, jde však o běžnou reakci, která přibližně po půl hodině odezní.

Po aplikaci si důkladně umyjte ruce mýdlem. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou složku přípravku. Zamezte kontaktu z očima. Nepoužívat pro děti do 3 let.

Skladování: Chraňte před přímým účinkem slunečních paprsků a před mrazem. Maximální doporučená teplota skladování + 25°C.

Účinky bylinných extraktů:

– Kaštan koňský – na záněty žil, křečové žíly, prokrvení

– Arnika horská – hojivé a protizánětlivé účinky

– Kostival lékařský – regenerace tkání, hojení ran, podlitin

– Eukalyptus Globulus – na bolesti svalů a svalovou únavu

– Ginkgo biloba – na prokrvení končetin

– Měsíček lékařský – na hojení ran, uvolňuje křeče

– Heřmánek pravý – protizánětlivé, zklidňující dezinfekční účinky

– Jalovec obecný – podporuje cirkulaci krve, zlepšuje hojení

– Borovice lesní – při bolestech kloubů a artritidě

– Borovice kleč – na prokrvení, revmatismus, urychlení hojení