www.semeko.cz

Bio-Detox 100% Goji Berry sušený prášek 125g

Tento zlevněný produkt Bio-Detox 100% Goji Berry sušený prášek 125g od společnosti Bio-Detox jednoduše můžete sehnat u nás teď za nejnižší cenu. Nyní lze objednat jen za 159 Kč.
Bio-Detox 100% Goji Berry sušený
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-Detox
159

Goji má 19 aminokyselin a obsahuje všech devět esenciálních aminokyselin jako histidin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin, threonin, tryptofan nebo valin. Ty jsou velmi důležité pro správné fungování těla. Goji má vyšší hladinu vitamínu C než pomeranče a má více bílkovin než pšenice. Goji obsahuje 21 stopových minerálů, včetně germania, stopového minerálu, který se zřídka vyskytuje v potravinách. Goji také obsahuje beta-sitosterol, protizánětlivé činidlo. Goji má kompletní spektrum antioxidačních karotenoidů, včetně beta-karotenu (lepší zdroj než dokonce mrkev) a zeaxantinu (chrání oči). Bobule Goji patří mezi nejbohatší zdroj karotenoidů ze všech známých potravin. Goji také obsahuje komplex vitaminů B. Ty jsou nezbytné k přeměně potravin na energii. Goji je skvělý zdroj esenciálních mastných kyselin, které jsou důležité pro produkci hormonů v těle a správné fungování mozku a nervového systému. Vědecký výzkum Goji za posledních 10 let prokázal, že Goji má velký vliv v oblastech hubnutí, zdraví kloubů, anti-aging a kardiovaskulárního zdraví.

 

Doplněk stravy

Složení: 100% sušený prášek z Kustovnice čínské – Goji Berry

Bez konzervantů, vyrobeno z organických plodů Kustovnice čínské GOJI BERRY

Dávkování: 1x denně přidejte 1-2 lžičky do ovocných šťáv, smoothie, zmrzliny, dezertů, polévek či vlažných nápojů (např. čaje).

Zěmě původu: Čína

Hmotnost Netto: 125g

Skladování: Udržujte v suchu a temnu a chladu při teplotě do 10°C, relativní vlhkost by měla být pod 60% . Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Ukládejte mimo dosah dětí.
Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let.
Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.

Distributor: Bio-detox s.r.o., Martinská čtvrť 1702, Frenštát pod Radhoštěm, 744 01

IČ: 01657011
DIČ: CZ01657011