www.semeko.cz

Bio-Detox Hřejivá maska na oči 10kusů

Velmi oblíbený výrobek Bio-Detox Hřejivá maska na oči 10kusů od odblíbeného výrobce Bio-Detox pořídíte tady teď právě za super peníze! Aktuálně v akci za 499 Kč.
Bio-Detox Hřejivá maska na
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-Detox
499

 

 

Funkce:

  • Zklidňuje unavené oči
  • Hydratuje
  • Pomáhá v boji proti vráskám
  • Pomáhá odstraňovat tmavé kruhy pod očima
  • Pomáhá zklidnit před spaním
  • Parní maska na oči ulevuje unaveným očím a je vhodná pro použití před spaním nebo při relaxaci.

Ingredience: Železný prášek, vermikulit, aktivní uhlí, voda, anorganické soli a Semen Cassiae

Vermikulit – chemický vzorec (Mg,Fe,Al)3(Al,Si)4O10(OH)2·4(H2O), je jednoklonný minerál, který je svou strukturou i vzhledem podobný chloritům, či slídám; stejně jako ony tvoří tabulkovité, dokonale štěpné krystaly a lupenité agregáty. Na rozdíl od ostatních křemičitanů má však tu vlastnost, že se jeho krystaly při zahřívání roztahují a tvoří lehké, pórovité útvary červovitého typu. (Odtud pochází název, z latinského vermiculus – červíček).

Aktivní uhlí – je vyrobené z kokosových skořápek. Má větší část pórů jako mikropóry. Aktivní uhlí má velmi široký záběr použití. 

Hřejivá maska na oči je:

  • prémiová luxusní maska
  • extrémně jemná
  • přizpůsobivá páska

Luxusní hřejivá oční maska je skvělým pomocníkem při pocitu unavených, suchých očí a v boji proti vráskám kolem očí. Je vytvořená pro podporu relaxace, spánku i viditelných výsledků. Určena k použití doma pro osvěžení po náročném dni i na cestách. 

 

Použití: Otevřete sáček a vyjměte masku. Masku umístěte na zavřené oči a dejte za uši. Nechte působit 20 minut. Odstraňte ji, když teplota klesne a maska se přestane zahřívat. Maska je suchá. Použití je pohodlné. Po použití ji můžete pouze sundat a vyhodit. Není potřeba žádné oplachování. Používáte-li hřejivou relaxační masku poprvé, může vás její teplota v prvních okamžicích překvapit. Právě díky tomuto hloubkovému prohřátí však maska může správně účinkovat, nemusíte se tedy ničeho obávat.

Skladování: Masku uchovávejte uzavřenou na chladném, tmavém a suchém místě

Složení: Železný prášek, vermikulit, aktivní uhlí, voda, anorganické soli a Semen Cassiae

 

Distributor: Bio Detox s.r.o., Neumannova 1453/28,156 00  Praha 5, www.bio-detox.cz

IČ:01657011
DIČ: CZ01657011