www.semeko.cz

Bio-Detox Kolagenová maska na rty

Kvalitní a levný produkt Bio-Detox Kolagenová maska na rty od skvělého výrobce Bio-Detox snadno najdete v naší nabídce za výprodejovou cenu. Zrovna nyní za cenu 49 Kč.
Bio-Detox Kolagenová maska na

Díky kolagenu obsaženému v masce bude objem a pružnost vašich rtů zajištěn. Aktivní složky masky zabraňují popraskání rtů, okamžitě hydratují jejich jemnou pokožku a dodají jim zdravý vzhled.

Kolagenová maska na rty zjemňuje rty, exfoliuje rty a zjemňuje stárnutí regenerací buněk. Pro nejlepší výsledek použijte masku na rty ihned po otevření fóliového obalu. Maska na rty pod tělesnou teplotou rychle pronikne do pokožky a poskytne potřebné živiny a vlhkost. Po sundání masky na rty si můžete masírovat rty, abyste pomohli absorbovat esenci.

Způsob použití: Přiložte masku na rty a nechte působit 10-15 minut. Poté masku sundejte a zbytky kolagenu jemně vmasírujte do pokožky.

Ať už vás čeká speciální událost, nebo jednoduše chcete vypadat skvěle, nechte vyniknout naplno krásu svých rtů. Hydratační maska na rty s přírodními extrakty chrání tuto jemnou pleť před vnějšími škodlivými vlivy a dlouhodobě zajišťuje její hydratační rovnováhu i zdravý vzhled.

Vlastnosti:

  • napomáhá prokrvovat rty a tím jim dodávat objem
  • zajišťuje rtům pružnost a hedvábnou jemnost
  • hydratuje a vyživuje rty
  • příjemně chladí a osvěžuje
  • chrání před negativními vnějšími vlivy
  • vhodná i pro vegany

Složení : voda, glycerin, xantanová guma, prášek z purchatky kadeřavé, glukomanan, algin,esenciální olej, flavonoid lékořice, ovesný peptid

Vyrobeno pro/ distributor pro ČR:

Bio-detox, s.r.o.
Neumannova 1453/28
156 00 Praha 5

IČ: 01657011
DIČ: CZ01657011