www.semeko.cz

Bio-Detox Ušní svíčky 2ks se silicí Levandule

Tento exkluzivní produkt Bio-Detox Ušní svíčky 2ks se silicí Levandule pocházející od značky Bio-Detox jednoduše najdete online extra se slevou! Aktuálně v akci od 63 Kč.
Produkt bez obrázku

 

Ušní svíčky s vůní Levandule

 Levandule = uklidňující účinek, zvýšení koncentrace

Ušní svíčky představují účinnou prevenci i rychlou pomoc při mnoha obtížích. Jejich použití je návratem k přírodní terapii podle velmi staré receptury. 

Svíčky jsou duté a  ručně vyrobené z lňeného  plátna, kvalitního včelího vosku a napuštěné přírodními vonnými silicemi podporujícími léčebný účinek

Ušní svíčky používáme jako podpůrnou léčbu zdravotních problémů, které souvisí s:
–  nemocí dutin 
– nemocí uší (hučení, tlaku, nedoslýchavosti) 
– při psychickém přetížení a stresu
– při bolestech a migrénách
– při přepracovanosti a únavě
– při nespavosti 
– jako součást relaxace
– při nemocech horních cest dýchacích
– při bolestech v krku, angíně
– při rýmě
– jako prevenci nachlazení
– pro zvýšení imunity
– k posílení reflexních zón ucha
– a samozřejmě k samotnému čistění uší

 

Jak probíhá aplikace? 
K tomuto úkonu budete potřebovat asistenta. Položte se na bok někde v klidu, podložte si hlavu polštářem, případně se přikryjte dekou- celá procedura trvá totiž přibližně dvacet minut (10 minut na každé ucho). Poté se zavede svíčka do ucha a zapálí se.  Nemusíte se obávat stékání vosku, vše je bezpečné, plamínek pomalý a stálý. Svíčka se nechá hořet po vyznačenou čáru. Po dohoření se zbytek svíčky vyjme,  uhasí se v připravené sklenici s vodou. Ucho se dočistí smotkem vaty a celá procedura se opakuje na druhé ucho.

 

Účinkující faktory:

 1.Teplo – když je svíce zapálena a vložena do ucha, pacient ucítí příjemný proud teplého vzduchu ve sluchovodu. Tento proud stimuluje reflex v mezi-lebečním prostoru a vyrovnává teplotu. Dochází tak k naprosté relaxaci .

2. Tlak a vibrace – pomocí mírného podtlaku a vibrací svíce masíruje ušní bubínek, ale také efektivně odstraňuje ušní maz ze stěny kanálku. Odstraněním ušního mazu docílíte detoxikace a zlepšení pleti. Budete se cítit odpočatě a pohodlně.

Upozornění: Určeno pouze k zevnímu použití. Z důvodu větší bezpečnosti je do ušních svíček zabudovaná plastová ochranná vložka, která zvyšuje bezpečnost a účinnost ušních svíček a zároveň vylučuje případné vniknutí cizích látek do ušního ústrojí. Přípravek se nedoporučuje používat při perforaci ušního bubínku a alergii na obsažené látky. Nepoužívejte při ušních onemocnění. Nevhodné pro děti mladší 6ti let.

Distributor: Bio-detox, s.r.o., Neumannova 1453/28, 156 00, Praha 5
IČ: 01657011
DIČ: CZ01657011