www.semeko.cz

fin Betutabs

Neodolatelný produkt fin Betutabs od naší známé značky Bio Detox jde získat v naší aktuální nabídce skutečně výhodně. Nabídka od 475 Kč.
fin Betutabs
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-Detox
475

Betutabs je vyroben z velmi šetrně sušených a jemně mletých listů břízy (Betula pendula). Březový extrakt, který je zdrojem mnoha prospěšných látek (např. přírodních saponinů, esenciálních olejů), pečuje o ledviny a močové ústrojí, působí močopudně, podporuje aktivitu ledvin a odstraňování škodlivých látek z těla, doporučuje se pro podporu vypocení, v rámci péče o pokožku nebo k udržení vyváženého krevního tlaku.

Betula pendula – bříza bělokorá přispívá k normálnímu trávení a detoxikaci, přispívá k normální funkci močových cest a ledvin a také přispívá k normální hladině cholesterolu v krvi.

Složení: 1 tablety: březové listí ve formě prášku 487,5 mg, látky protispékavé: oxid křemičitý, stearan hořečnatý. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.

Obsah účinných látek: ve 4 tabletách: březové listí ve formě prášku 1950 mg

Obsah: 110 tablet / 55g

Doporučené dávkování: 4 tablety denně

Návod k použití:

2 tablety ráno, 2 tablety v poledne, nezávisle na jídle, zapít tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

 

Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika