www.semeko.cz

finclub fin Betacaps 100 kapslí

Tento akční kousek finclub fin Betacaps 100 kapslí od přední značky finclub lze získat na našich stránkách ve výhodné akci. Aktuálně za super cenu 765 Kč.
finclub fin Betacaps 100
Ověřit dostupnost
Značka: finclub
765

 

fin Betacaps 100 kapslí 

zdroj betakarotenu zabrání vzniku pigmentových skvr

Betacaps obsahuje přírodní beta-karoten získaný z řasy Dunalielly salina.
Beta-karoten patří mezi nejdůležitější karotenoidy, pomáhá kompenzovat nedostatečný přísun karotenoidů ve stravě. Je označován za provitamín A, jehož metabolickou přeměnou organismus získává vitamín A, který přispívá k udržení normálního stavu sliznic, pokožky i zraku.

Nechci pigmentové skvrny. Proč a jak mi vznikají pigmentové skvrny?
V naši pleti mezi epidermis a dermis jsou buňky- melanocyty. Ty produkují vlivem UV záření a enzymu pigment MELANOCYT. Tento pigment způsobuje zbarvení pleti a opálení.
Na každých 5 buněk pleti na bazální membráně se nachází 1 buňka melanocytu. V mládi melanocyty fungují velice dobře a my tak máme skvělou schopnost se opálit bez jakýchkoliv problémů a vzniků skvrn.
Bohužel postupem věku ztrácí schopnost melanocytů produkovat melanin.. Jednoduše řečeno melanocyty jsou oslabené, začnou produkovat špatný poměr melaninu na určitých partiích a dochází k tvorbě pigmentových skvn.
Řešením pro vás je BETACAPS.
Beta karoten z řasy DUNALIELLY působí pozitivně na rozložení pigmentu a ochrany pletiBeta karoten z řasy DUNALIELLY působí pozitivně na rozložení pigmentu a ochrany pletiBeta karoten z řasy DUNALIELLY působí pozitivně na rozložení pigmentu a ochrany pleti.
Dodá pleti přirozený opálený nádech.
Udrží kvalitní bronz naši pleti bez pigmentových skvrn
Připraví naši pleť na slunečné paprsky.

Parametry Složení: 1 kapsle: sójový olej, hovězí želatina, rostlinný tuk (emulgátor), glycerin (zvlhčující látka), řasa Dunaliella salina v olivovém oleji 35,51 mg, včelí vosk (emulgátor), lecitin, čištěná voda.

NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.

Obsah účinných látek: v 1 kapsli: beta-karoten 6 mg

Obsah: 100 kapslí/40 g

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně.

Návod k použití: kdykoli během dne, zapít tekutinou.

Nepřekračovat denní dávkování. Nevhodné pro osoby citlivé na včelí produkty a k používání jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Obsahuje sóju. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland