www.semeko.cz

finclub fin Biiolitabs NEW

Výjimečný a žádaný kus finclub fin Biiolitabs NEW od společnosti se zárukou kvality finclub pořídíte v naší nabídce ve slevě. Právě nyní za skvělou cenu 940 Kč.
finclub fin Biiolitabs
Ověřit dostupnost
Značka: finclub
940

Doplněk stravy Biiolitabs – nově v sortimentu Finclubu od podzimu 2018 – nyní v tabletách a mnohem silnější. Má prokazatelný ochranný účinek na srdečně-cévní systém.

Obsahuje biologicky aktivní fermentovaný extrakt z česneku ABG10+ (Aged Black Garlic). Jedná se o česnekový extrakt nové generace – „černý“ česnek. Produkt prémiové kvality, stabilní a bezpečný, bez zápachu a chuti. Česnek má 100% španělský původ, není geneticky upravován, obsahuje bioaktivní složku S-allylcystein. Denní dávka je efektivní a odpovídá množství používanému ve studiích.

Česnek (Allium sativum)

  • pečuje o srdce, cévy, imunitní systém
  • pomáhá udržovat optimální hladinu cholesterolu a krevních tuků
  • působí jako antioxidant
  • přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi
  • je prospěšný pro dýchací systém, činnost jater, duševní pohodu
  • přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu

Složení: ABG10+ extrakt z černého česneku, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý; kukuřičný škrob

Obsah účinných látek: v jedné tabletě: 250 mg extraktu z černého (fermentovaného) česneku ABG10+ (250 µg S-allylcysteinu). Výrobek není určen dětem do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Obsah: 60 tablet / 30 g

Doporučené dávkování: 1 tableta denně.

Návod k použití: ráno, po jídle, zapít 

Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika