www.semeko.cz

finclub fin Echinfis 50 ml – Extrakt z třapatky nachové

Oblíbený produkt finclub fin Echinfis 50 ml - Extrakt z třapatky nachové od známé značky finclub pohodlně nakoupíte u nás právě za výhodnou cenu! Nyní získáte od 505 Kč.
finclub fin Echinfis 50 ml -
Ověřit dostupnost
Značka: finclub
505

 

fin Echinfis 50 ml – Extrakt z třapatky nachové

Echinfis obsahuje extrakt z třapatky nachové (Echinacea purpurea) pěstované ve Finsku.
Echinacea příznivě ovlivňuje imunitu těla, přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu. Kladně ovlivňuje funkci horních cest dýchacích. Je prospěšná pro normální činnost močových cest. Je vhodnou součástí péče o imunitu, zejména v době zvýšeného výskytu nachlazení.
Doplněk stravy Echinfis se vyrábí z celé rostliny – z listů, květů i z kořene. Při pěstování echinacea vyžaduje dlouhé a stálé působení slunce, ne však extrémní vedro. Ihned po sběru se převáží na zpracování, které probíhá kombinací luhování v alkoholu a lisování v extrémním mrazu.

Složení: 100% extrakt z rostliny Echinacea purpurea. Výrobek obsahuje přibližně 60 % alkoholu. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.

Obsah: 50 ml

Doporučené dávkování: 4 kapky denně.
Návod k použití: ráno s tekutinou po jídle. Nepřekročit denní dávkování. Výrobek není určen dětem a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland