www.semeko.cz

finclub fin Zinkofresh 20tbl./14g – Osvěžující cucavé tablety – péče o krk a dýchací cesty

Hodně prodávaný výrobek finclub fin Zinkofresh 20tbl./14g - Osvěžující cucavé tablety - péče o krk a dýchací cesty od předního výrobce finclub jde sehnat tady opravdu levně. Výhodně za skvělou cenu 265 Kč.
finclub fin Zinkofresh 20tbl./14g - Osvěžující cucavé tablety -
Ověřit dostupnost
Značka: finclub
265

 

fin Zinkofresh 20tbl./14g – Osvěžující cucavé tablety – péče o krk a dýchací cesty

Zinkofresh má podobu cucavých tablet, které po rozpuštění v ústech navozují pocit svěžesti. Obsahuje zinek a vitamín C, výtažek z jihoafrické pelargonie (Pelargonium sidoides), mentolový a mátový extrakt, je slazen xylitolem (přírodní sladidlo, vhodné i pro diabetiky).
O jihoafrické pelargonii se uvádí, že je prospěšná pro dýchací systém. Tento druh muškátu roste v Jihoafrické republice a je známý také pod názvem „Umckaloabo“ – což dle jazyka kmene Zulu znamená silný kašel. Zulu kmeny používaly tuto rostlinu při kašli a problémech s dýchacími cestami.
Zinek kladně ovlivňuje imunitu, přispívá k plodnosti a reprodukci, pečuje o zrak, kosti, vlasy, nehty, pokožku, přispívá k udržení normální hladiny testosteronu, k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Vitamín C má kladný vliv na obranyschopnost organismu, přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Je užitečný v boji s únavou, prospěšný pro posilnění organismu.
Na konci 19. století Ch. H. Stevens objevil účinnou pomoc na tehdy smrtelnou tuberkulózu – jednalo se o africkou pelargónii, která se používala v tradiční medicíně černého kontinentu. Tato rostlina vyvolala i v Evropě zájem vědců, kteří zahájili výzkum jejích vlastností u respiračních potíží.

Složení: 1 tabl.: sladidla 84,5%: xylitol, sorbitol; guar guma (emulgátor), extrakt z rostliny Pelargonium sidoides 20 mg, L-askorbová kys., stearan hořečnatý (látka protispékavá), citrát zinečnatý, přírodní aroma: mentolové a mátové. NEOBSAHUJE laktózu, lepek a kvasnice. Vhodný pro vegany.

Obsah účinných látek: ve 4 tabl. (% denní referenční hodnoty příjmu): extrakt z rostliny Pelargonium sidoides 80 mg, vit. C 75 mg (94%), zinek 15 mg (150%)

Obsah: 20 tabl./14 g

Doporučené dávkování: 4 tabl. denně.

Návod k použití: kdykoli během dne, rozpustit v ústech. Nepřekročit denní dávkování. Nadměrná konzumace může mít projímavé účinky. Výrobek není určen dětem do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika