Gourmet Yerbox Degustační set čaje Maté pro dva – Traditional way

Tento levný výrobek Gourmet Yerbox Degustační set čaje Maté pro dva - Traditional way od značky s dlouholetou tradicí Gourmet k dostání právě teď za příznivou cenu. V akci za cenu 1 035 Kč.
Gourmet Yerbox Degustační set čaje Maté pro dva -
Značka: Gourmet
1 035 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Duo Set je určen zejména pro pár lidí, kteří spolu chtěji začít s Yerba Mate. A pro to jsme vybrali to nejlepší v jednom balení pro moderní způsob jejího pití, které obsahuje:

  • Yerba Maté Taragui- 250 g
  • Fede Rico Potente- 250 g
  • 2 x Kalabasa – Calabasa Tiger & Pantera gourd 300–350 ml.
  • 2 × 3Road Bombila Cuchara (15,5cm) Nerez

+ Bonus Content včetně návodu na přípravu nápoje, příprava pro první použití kalabasy atd.

 

Yerba Maté Taragui 250 g – velmi kvalitní a tradiční yerba maté s vyváženým podílem lístků a větviček. Vynikající a dlouhotrvající chuť. Pokud chcete vědět jak chutná yerba maté, pak je tato značka správná volba. Taragui má v Argentině velkou tradici a je jedna z nejstarších firem v zemi.

Fede Rico Potente 250 g – 100% Organické prémiové yerba maté (80%) s obsahem rostliny Catuaba (20%). Čistá přírodní chuť. Catuaba je nejenom přírodní energetický stimulant, ale je také afrodisiakum. Posiluje a doplňuje tělo energií při fyzické a duševní únavě.

Kalabasa – Calabaza Klasická z dýně, rozměr cca 300–350 ml.

Bombila – slámka k pití tradičního čaje Mate. Slouží k procedění nálevu od lístečků.  Je vyrobena z nerezové oceli a hodí se na každodenní použití.