www.semeko.cz

Hydro Out Diuretic

Žádaný produkt Hydro Out Diuretic od značky s dobrým jménem Bio Detox seženete aktuálně na našich stránkách ve výhodné akci! Aktuálně v akci od 299 Kč.
Hydro Out Diuretic
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-Detox
299
Hydro Out Diuretic je nejkvalitnější komplexní doplněk stravy v kapslích, který obsahuje standardizované přísady podporující vaši „redukční“ dietu a pomáhá zbavit se přebytečné vody z těla. Hydro Out Diuretic se skládá z několika druhů jedinečných výtažků, které společně vytvářejí doplněk se synergickým účinkem, který formuje Vaše tělo a podporuje redukci tukové tkáně. Především však zvyšuje pohodu díky změnám k lepšímu.
 
 • 90 tobolek v jednom balení
 • Standardizované výtažky
 • Přírodní ingredience 
 • Speciálně vyvinutý vzorec 
 
 
Hydro Out Diuretic – doplněk stravy, který podporuje diurézu, redukci tuku a zlepšuje celkovou pohodu. Jako poslední fází budování dokonalé postavy, zlepšení definice svalů a získání „suchého“ efektu je obvykle nezbytné zbavení se zbytečné vody z těla. Hlavním prvkem této cesty je správný výdej moči, zdravé ledviny a udržovaní rovnováhy elektrolytů, kde je v tomto kontextu hlavním faktorem optimální hladina sodíku. Mnoho přípravků ze skupiny diuretik nevykazuje „blahodárné“ účinky, protože recept a jednotlivé složky nebyly správně vybrány.
 
Hydro Out Diuretic dokonale zapadá do rámce přípravků s bylinnými a standardizovanými extrakty, které jsou hlavní doménou farmaceutických produktů. Díky doplňku Hydro Out Diuretic přestane problém „podkožního vodního efektu“ existovat a díky skutečné definici získáte nejen sebevědomí, ale konečně začnete být spokojeni se svojí postavou.
Extrakt z listů kopřivy – rostlina, která se kvůli svému pleiotropnímu účinku používá již dlouhou dobu. Má silný protizánětlivý účinek, ale především podporuje správnou funkci prostaty a močového systému.
Extrakt z kořene pampelišky (včetně 3% flavonoidů) – rostlina – zelenina, kterou si lidé často mýlí s pampeliškou, která ve srovnání s pampeliškou nevykazuje tolik léčivých aspektů. Díky svému močopudnému účinku často vládne v přípravcích, které pomáhají zbavit se přebytečné vody v těle. Je dobrým zdrojem draslíku a bohatstvím polyfenolických sloučenin.
Extrakt ze semen guarany (včetně 22% kofeinu) – semena guarany jsou obvykle známá pro svůj vysoký obsah kofeinu, který je mnohými považován za jedno z nejlepších diuretik. Navzdory skutečnosti, že kofein je ve skutečnosti slabé diuretikum, teofylin a teobromin obsažené v guaraně jsou jedním z hlavních důvodů, proč byl tento extrakt obsažen v této směsi.
Goldenrod mletý extrakt – Goldenrod je rostlina široce známá pro svůj močopudný účinek. Často se používá při zánětu močových cest, podporuje správnou funkci ledvin a normalizuje rovnováhu vody a elektrolytů. Může snížit krevní tlak a zlepšit trávení.
Extrakt z ovoce z brusinek (včetně 10% proantokyanidinů) – ovoce z brusinek je zdrojem bioflavonoidů, fenolických sloučenin a mnoha cenných protizánětlivých a antioxidačních fytochemikálií.
Plody brusinky našly mnoho uplatnění v terapii, léčbě nebo preventivním doplňování močového systému, zánětu močového měchýře, regulaci správné hodnoty pH moči a diuretickém účinku.
Extrakt z listů zeleného čaje (včetně 50% polyfenolů) – extrakt ze zeleného čaje obsažený v přípravku obsahuje velmi vysoké množství polyfenolů, které mají silný antioxidační účinek. Má schopnost zachytávat volné radikály, které urychlují proces stárnutí těla. Výsledkem je, že extrakt ze zeleného čaje pomáhá snižovat a zpožďovat proces stárnutí těla a extrakt ze zeleného čaje podporuje imunitní systém. Extrakt ze zeleného čaje navíc účinně podporuje proces spalování tuků, pomáhá stimulovat rozpad tukových buněk a zabraňuje jejich opětovnému zvětšení.
Extrakt přesličky polní (včetně 7% oxidu křemičitého) – přeslička je jednou z nejstarších rostlin na světě. Je známý především pro přípravky, které mají příznivý účinek na naši pokožku, vlasy a nehty. Obsahuje cenné polyfenolové přísady a organické kyseliny. Rostlina se často používá při problémech s močovými cestami, stejně jako jiné rostliny, má močopudný účinek, snižuje krevní tlak.
Vitamin B6 (pyridoxal 5′-fosfát P-5-P) – ve formě p-5-p, tj. Pyridoxal 5-fosfát. Je to nejlepší forma vitaminu B6, která je pro naše tělo k dispozici. Plní a podporuje oceán fyziologických funkcí a je nezbytný pro správné fungování všech orgánů v našem těle. Vlastnosti
 
Hydro Out Diuretic
 • Pomáhá zbavit se přebytečné vody v těle.
 • Zlepšuje definici svalu a efekt „vyřezávání“.
 • Podporuje procesy snižování tělesného tuku.
 • Pozitivně působí na imunitu těla.
 • Bohatství cenných polyfenolických složek a dalších fytochemikálií.
 • Vysoce kvalitní standardizované rostlinné extrakty.
 • Podporuje správné fungování močového systému (ledviny, močový měchýř).
 • Podporuje regulaci hospodaření s vodou a elektrolyty.
 • Zlepšuje vzhled naší pokožky, vlasů a nehtů.
 
CZ/ Hydro out – diuretikum– „doplněk stravy“ v kapslích obsahující kofein (obsah kofeinu 55mg v jedné porci).
 
Složení jedné tobolky: 117mg xtraktu z listů kopřivy, 117mg extraktu z kořene pampelišky – 3% flavonoidů, 83mg extraktu ze semen guarany – 22% kofeinu, 67mg extraktu z mletého zlatobyle, 67mg extraktu z brusinek – 10% proantokyanidiny, 67mg extraktu z listu zeleného čaje – 50% polyfenoly, 50mg extraktu z přesličky – 7% oxidu křemičitého, obal tobolky (želatina, voda, barviva: oxid titaničitý, červený oxid železitý, azorubin*), 6mg vitamín b6) * azorubin může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.
 
Výrobek může obsahovat: stopy mléka (laktózy), sójových bobů, arašídů, jiných ořechů, sezam. semínek, ovsa, vajec, korýšů, ryb.
 
Váha jedné kapsle: 655mg, z toho 18,5mg kofeinu.
 
Dávkování: užívejte 1 dávku (3 kapsle) denně během dne.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy. Nelze použít jako náhradu pestré stravy. doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. nejezte přípravek, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Obsahuje kofein; nedoporučuje se pro děti a těhotné ženy (obsah kofeinu 55 mg v 1 porci); nekonzumujte s jinými produkty, které jsou zdrojem kofeinu nebo s jinými složkami s podobným účinkem.
 

Skladování: uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte při 15-25 ° c v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. 

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže naleznete na spodní straně obalu.

Výrobce: Fitness trading Robert Szulborski, ul. Sitarska 16, 18-300 Zambrów, Polsko.

Prodejce: Bio detox s.r.o., Neumannova 1453/28, 156 00, Praha 5, ič:01657011, info@bio-detox.cz, www.bio-detox.cz

Objem: 90 kapslí. Hmotnost netto: 59g