www.semeko.cz

Immune Aid

Tento kvalitní produkt Immune Aid od top značky Bio Detox pohodlně seženete na našich stránkách teď právě za super cenu! Aktuálně výhodně za 199 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-Detox
199

Immune Aid je nejkvalitnější doplněk stravy v kapslích HPMC vyvinutý pro ty, kteří při péči o svůj imunitní systém chtějí mít vše ve svých rukou. Je to jedinečný komplexní doplněk, který obsahuje základní nejdůležitější přírodní imunomodulační látky podporující a posilující Váš imunitní systém.

Immune Aid staví na první místo kvalitu surovin, péči o farmaceutickou výrobu a všechny komponenty, z nichž je doplněk vytvořen. Je to naprosto elitní doplněk pro spotřebitele, kteří vědí, co je pro ně a jejich zdraví nejdůležitější.

 • Až 10 účinných látek
 • 90 tobolek v balení
 • Nejvyšší kvalita surovin a technologie výroby
 • Láhev z tmavého skla s kapslemi
 • Produkt stačí na měsíc doplňování komplexních složek podporujících imunitní systém
 • Přirozená reakce na podporu Vašeho imunitního systému

Extrakt z echinacey – standardizovaný na 4% kyseliny čekankové a 4% polyfenolů, vykazuje vysokou afinitu v boji proti infekcím horních cest dýchacích, snižuje latenci onemocnění a zvyšuje hladinu buněk imunitního systému.

Extrakt z česnekové hlízy DER 10: 1 – Česnek, podobně jako Echinacea, zkracuje trvání mnoha infekcí, vykazuje silnou antibakteriální a fungistatickou aktivitu, což je jeden z hlavních faktorů podporujících prevenci řádného fungování našeho imunitního systému.

Extrakt z kořene zázvoru – 5% standardizace pro gingeroly, které mají analgetický, protizánětlivý a přirozený imunitní účinek.

Extrakt z hroznových semen – standardizovaný na 95% proantokyanidiny, podobně jako gingeroly, vykazují vysokou reaktivitu k našemu imunitnímu systému, snižují zánět v těle a vykazují vysokou tendenci k detoxikaci těla.

Zinek – ve formě organického a vysoce vstřebatelného pikolinátu zinečnatého je pravděpodobně jedním z hlavních minerálů, které přispívají ke zlepšení fungování našeho imunitního systému. Zinek se podílí na tvorbě imunitních protilátek a jeho nedostatek zvyšuje riziko zvýšení hladiny zánětlivých markerů, a proto je jeho optimální hladina v těle tak důležitá.

N-acetylcystein NAC – acetylovaný cystein je organická chemická sloučenina, která je známá hlavně pro detoxikační funkce těla a přímo přispívá k syntéze hlavního antioxidantu v našem těle, kterým je glutathion. N-acetylcystein zlepšuje náš imunitní systém působením proti bakteriálním a virovým infekcím a podporuje odolnost organismu vůči různým markerům zánětu ze skupiny interleukinů.

Vitamin D3 (cholekalciferol) – Vitamin D, známý také jako „sluneční vitamin“, pomáhá při správném vstřebávání / používání vápníku a fosforu a pomáhá udržovat správnou hladinu vápníku v krvi. Tento vitamin navíc pomáhá udržovat zdravé kosti a zuby a také pomáhá při správném fungování svalů a imunitního systému. Vitamin D se účastní procesu dělení buněk.

Vitamin A – je skupina chemických sloučenin, jejichž struktury jsou velmi podobné. Retinol, retinaldehyd, kyselina retinová nebo provitaminy, jako je beta, alfa nebo gama-karoten. Vitamin A zlepšuje stav naší pokožky, zraku a imunitního systému.

Vitamin C – nebo kyselina L-askorbová je skutečná imunitní „bomba“. Je to silný antioxidant, který odstraňuje přebytečné volné radikály z našich buněk, příznivě působí na nervový a imunitní systém, zkracuje dobu trvání infekce, zmírňuje příznaky nachlazení a snižuje tvorbu zánětlivých markerů v těle.

Vlastnosti Immune Aid Komplex:

 • Podporující antivirovou a antibakteriální imunitu
 • Vykazuje imunostimulační vlastnosti produkcí imunitních buněk.
 • Přírodní byliny a biologické přísady, které působí jako druh přírodní pomoci
 • Rychlejší reakce na napadení bakterií a virů
 • Vykazuje vysoké antioxidační (antioxidační) vlastnosti
 • Může zkrátit dobu nachlazení a infekcí
 • Má protizánětlivé vlastnosti

CZ / IMMUNE AID – Je kvalitní doplněk stravy v kapslích HPMC, který obsahuje speciálně vybraný komplex látek podporujících imunitní systém. Skvělá přírodní podpora Vašeho imunitního systému, především díky vitamínu C a Zinku.

                     
SPECIFIKACE A SLOŽENÍ JEDNÉ KAPSLE: 133mg VITAMÍN C (KYSELINA L-ASKORBOVÁ); 50mg N-ACETYLCYSTEIN NAC, 33mg EXTRAKT Z ČESNEKOVÉ CIBULKY (DER 10: 1); 33mg EXTRAKT Z HROZNOVÝCH JADER (95% PROANTHOCYANIDINY – OPC); 33mg EXTRAKT Z ECHINACEY NACHOVÉ (4% ČEKANKY); 33mg EXTRAKT Z ECHINACEY NACHOVÉ (4% POLYFENOLY); 33mg EXTRAKT Z KOŘENE ZÁZVORU (5% GINGEROLŮ); 5mg ZINEK (PIKOLINÁT ZINEČNATÝ); 16μg (2000UI) VITAMIN-D (CHOLEKALCIFEROL); 266μg VITAMIN A (RETINYLACETÁT), OBAL TOBOLKY (OBJEMOVÉ ČINIDLO: HYDROXYPROPYLMETHYLCELULÓZA). OBAL                                                                                                                                                                                                                         

VÝROBEK MŮŽE OBSAHOVAT:  MLÉKO (VČETNĚ LAKTÓZY), SÓJU, ARAŠÍDY, JINÉ OŘECHY, PŠENICI, SEZAM,  VEJCE,  CELER, HOŘČICI,  KORÝŠE,  RYBY.                                                                                                               

DÁVKOVÁNÍ: DOSPĚLÍ: 1X DENNĚ 3 KAPSLE IDEÁLNĚ S JÍDLEM.
MAXIMÁLNÍ DENNÍ DÁVKA (3 KAPSLE) OBSAHUJE:                                   
VITAMÍN C                                                                                                     400 mg (500% *RHP)                                        

OBJEM NETTO: 90 KAPSLÍ
N-ACETYLCYSTEIN (NAC)                                                                                150 mg                                                                

HMOTNOST NETTO: 41g
EXTRAKT Z ČESNEKOVÉ CIBULKY (DER 10: 1)                                                100 mg                                               

HMOTNOST JEDNÉ KAPSLE: 0,45g
EXTRAKT Z HROZNOVÝCH JADER                                                                 100 mg                                                                          

ZEMĚ PŮVODU: EU                         

EXTRAKT Z ECHINACEY (4% ČEKANKY)                                                         100 mg                 
EXTRAKT Z ECHINACEY NACHOVÉ (4% POLYFENOLY)                                100 mg                 
EXTRAKT Z KOŘENE ZÁZVORU (5% GINGEROLŮ)                                        100 mg                 
ZINEK                                                                                                                   15 mg (150% *RHP)                         
VITAMIN-D (CHOLEKALCIFEROL)                                                                     50μg (2000UI) (1000% *RHP)                       
VITAMIN A                                                                                                            800μg (100% *RHP)                         
OBAL TOBOLKY (NÁPLŇ: HYDROXYPROPYLMETHYLCELULÓZA)                                                                      

*RHP – REFERENČNÍ HODNOTA PŘÍJMU.                                                                                                                                                                                      
UPOZORNĚNÍ: DOPLNĚK STRAVY, NEMÁ SCHVÁLENÉ LÉČIVÉ ÚČINKY A NEJEDNÁ SE O LÉK. NEUŽÍVEJTE SOUČASNĚ JINÝ PREPARÁT S OBSAHEM VITAMINU D. NENÍ VHODNÝ PRO DĚTI, TĚHOTNÉ A KOJÍCÍ ŽENY. NENÍ URČENO JAKO NÁHRADA PESTRÉ STRAVY. NEVHODNÉ PRO OSOBY PŘECITLIVĚLÉ NA NĚKTEROU Z LÁTEK VE SLOŽENÍ PRODUKTU. NEPŘEKRAČUJTE MAXIMÁLNÍ DENNÍ DÁVKU.  NEZAPOMÍNEJTE, ŽE ZDRAVÝ ZPŮSOB ŽIVOTA A VYVÁŽENÁ STRAVA ZAJIŠŤUJÍ ŘÁDNÉ FUNGOVÁNÍ ORGANISMU A DOBROU KONDICI.     

                     
SKLADOVÁNÍ: UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH MALÝCH DĚTÍ. DATUM MINIMÁLNÍ TRVANLIVOSTI A ČÍSLO ŠARŽE NALEZNETE NA SPODNÍ STRANĚ OBALU. SKLADUJTE PŘI 15-25 ° C V UZAVŘENÉ NÁDOBĚ NA SUCHÉM MÍSTĚ. CHRAŇTE PŘED PŘÍMÝM SLUNEČNÍM ZÁŘENÍM.

VÝROBCE: FITNESS TRADING ROBERT SZULBORSKI, PL7591723945 UL. SITARSKA 16, 18-300 ZAMBRÓW, POLSKO.

PRODEJCE: BIO DETOX S.R.O., NEUMANNOVA 1453/28, 156 00, PRAHA 5, IČ:01657011, info@bio-detox.cz, +420 775 160 048                                                                                                                         WWW.BIO-DETOX.CZ