www.semeko.cz

Komplex vitaminu B

Výjimečný produkt Komplex vitaminu B od populární značky Bio Detox máte možnost najít ještě dnes v bezva akci. Právě teď jen za 169 Kč.
Komplex vitaminu B
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-Detox
169

Komplex vitamínů B 

Thiamin (vitamin B1) – přispívá k udržení správného energetického metabolismu a pomáhá při správném fungování nervového systému. Pomáhá udržovat správné psychologické funkce a pomáhá při správném fungování srdce.

Riboflavin (vitamin B2) – přispívá k udržení správného energetického metabolismu, pomáhá při správném fungování nervového systému. Tento vitamin navíc pomáhá udržovat správný stav sliznic a stav červených krvinek. Kromě toho pomáhá udržovat zdravou pokožku a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Niacin (vitamin B3) – podobně jako vitamin B1 přispívá k udržení správného energetického metabolismu a také pomáhá udržovat správné psychologické funkce. Podobně jako riboflavin – niacin pomáhá udržovat zdravou pokožku a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Kyselina pantothenová (vitamin B5) – Kyselina pantothenová přispívá k udržení normálního energetického metabolismu a ke správné syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů. Kromě toho přispívá ke snížení únavy a únavy a pomáhá udržovat duševní výkon na správné úrovni.

Vitamin B6 – pomáhá při správné syntéze cysteinu, přispívá k udržení správného energetického metabolismu, pomáhá při správném fungování nervového systému a při udržování správného metabolismu homocysteinu. Tento vitamin přispívá k udržení normálního metabolismu bílkovin a glykogenu a přispívá k regulaci hormonální aktivity.

Biotin (vitamin B7) – přispívá k udržení správného energetického metabolismu, pomáhá při správném fungování nervového systému. Navíc přispívá k udržení správného metabolismu makroživin. Biotin pomáhá udržovat zdravou pokožku a vlasy a pomáhá udržovat správný stav sliznic.

Kyselina listová (vitamin B9) – přispívá k růstu mateřských tkání během těhotenství (včetně jeho raného stadia), podílí se na procesu dělení buněk, pomáhá při správné produkci krve a při udržování správného metabolismu homocysteinu.

Vitamin B12 – přispívá k udržení správného energetického metabolismu a pomáhá při správném fungování nervového systému a při udržování správného metabolismu homocysteinu. Tento vitamin hraje roli v procesu dělení buněk.

Vitamin C – pomáhá při správné produkci kolagenu k zajištění správného fungování krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Kromě toho přispívá k udržení správného energetického metabolismu a navíc pomáhá při správném fungování nervového a imunitního systému.

Vitamin E – je silný antioxidant, který pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem a poškozením buněk volnými radikály.

Vlastnosti Vitamin B komplexu:

  • Odpovědný za hospodaření s energií v těle
  • Hraje zásadní roli v metabolismu
  • Podporuje imunitní systém
  • Aktivně se účastní syntézy pohlavních hormonů
  • Spoluvytváří strukturu buněk
  • Podporuje správný vývoj a růst organismu
  • Podporuje práci nervového a hematopoetického systému
  • Odpovídá za správné fungování cévního systému
  • Hraje zásadní roli v metabolismu