www.semeko.cz

Mladý ječmen – semínka na klíčení 30 g

Tento kvalitní a žádaný produkt Mladý ječmen - semínka na klíčení 30 g od kvalitního výrobce Zdravý Koš pohodlně nakoupíte tady a teď za výborné peníze! Nabídky od 35 Kč.
Mladý ječmen - semínka na klíčení
Popis produktu

Klíčky ječmene obsahují velké množství vlákniny, která zlepšuje trávení, stejně jako velké množství kyseliny listové, draslíku, hořčíku, snadno využitelného železa a vitaminu C a B12.

Jsou velice vhodné pro těhotné a kojící ženy a pro všechny, kteří chtějí očistit své tělo od toxinů, nebo drží dietu. Díky vysokému obsahu chlorofylu dochází k odkyselení organismu a k podpoře kyselino – zásadité rovnováhy v těle. Klíčky ječmene jsou vynikajícím doplňkem do jídel připravovaných za tepla i studena, taky lze klíčky přidat do těsta na pečení chleba. Díky jemné chuti se také dobře hodí jako přísada do jídel pro děti.

Použítí:

Hodí se téměř do každého jídla.

Jak klíčit?

V nejlepším případě si pořídíme BIOMISKU na klíčení. V níž se vše děje. Doba namáčení semínek max 10 hodin. Klíčení mezi 3-4 dny. Ideální teplota je pro ně cca 18-22°C. Sklízí se při velikosti 4-6 cm. Před konzumací se musí klíčky opláchnout. Semena jsou vypěstována bez použití chemických prostředků a umělých hnojiv, v souladu s normami EU
 
Balení: 30 g
 
Expirace: minimálně 1 rok od zakoupení