www.semeko.cz

Omega 3-6-9 180 kapslí

Tento neodolatelný produkt Omega 3-6-9 180 kapslí od známé kvalitní značky Bio Detox lze nakoupit momentálně v naši nabídce v bezva akci! Teď v akci 299 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-Detox
299

Detailní popis produktu

Omega 3-6-9 je doplněk stravy v kapslích obsahujících Omega 3 mastné kyseliny (EPA, DHA, ALA), Omega 6 (LA) a Omega 9 (OA), obohacené o vitamín E. Omega 3, omega 6 a omega 9 mastné kyseliny jsou klasifikovány jako esenciální nenasycené mastné kyseliny. Správný podíl všech nenasycených mastných kyselin je velmi důležitý, protože každá z nich hraje v těle jinou roli. 

  • Obsahuje 90 porcí v balení
  • 1 porce = 1 kapsle
  • 3 frakce OMEGA 3-6-9

 

OMEGA 3 

Omega 3 mastné kyseliny snižují hladinu špatného cholesterolu (LDL), čímž zvyšují hladinu dobrého (HDL). Snižují hlavně hladinu triglyceridů. Nejdůležitější z nich – DHA a EPA kyseliny jsou jedinečné stavební kameny našich buněk. Díky nim buněčná membrána funguje lépe, což zlepšuje všechny životní procesy od početí. Zvyšují imunitu těla a jsou nezbytné pro formování a práci mozku od začátku života plodu.

 

OMEGA 6 

Omega 6 kyseliny jsou stavebními kameny buněk, podílejí se na produkci mnoha hormonů, včetně neurotransmiterů (spojení mezi nervovými buňkami v mozku), a pomáhají zlepšovat činnost centrálního nervového systému. Tyto kyseliny jsou důležitou složkou buněčných membrán, podporují imunitu a zlepšují práci nervového systému.

 

OMEGA 9 

Omega-9 mastné kyseliny snižují celkový a špatný (LDL) cholesterol, aniž by snižovaly dobrý (HDL) cholesterol. Jsou stavebními kameny každé buňky a pomáhají udržovat normální krevní tlak.

 

Omega 3-6-9 byla navíc obohacena o vitamín E, který pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Tento doplněk se doporučuje všem lidem, kteří chtějí zlepšit svou pohodu a fungování těla. Pravidelné užívání Omega 3 přispívá ke zlepšení fyzické i duševní kondice těla. Vlastnosti OMEGA 3-6-9: • Usnadňuje udržování normální hladiny cholesterolu• Pomáhá zlepšit práci centrálního nervového systému• Podporuje lepší fungování buněčné membrány našeho těla• Mnoho studií ukazuje, že Omega 3 přispívá ke snížení triglyceridů v krvi• Je protizánětlivý v konkurenčním poměru Omega 3 k Omega 6• Je to hlavní stavební kámen našich buněčných membrán• Poskytuje jim kyslík a živiny Laboratorně potvrzená kvalita. Z důvodu ochrany zdraví našich zákazníků jsou naše výrobky pravidelně testovány v nezávislé akreditované laboratoři, aby byla zajištěna a udržována nejvyšší kvalita.

CZ/ Omega 3-6-9 „doplněk stravy“ v gelových kapslích obsahující omega 3 mastné kyseliny (EPA, DHA, ALA), omega 6 (LA) a omega 9 (OA), obohacené o vitamín E. Omega 3, omega 6 a omega mastné kyseliny 9 jsou esenciální nenasycené mastné kyseliny.

Složení jedné tobolky: 400mg rybí olej (v tom 72mg EPA, 48mg DHA). Lněný olej 300mg (v tom 150mg ALA, 45mg LA, 60mg OA), 290mg slunečnicový olej (v tom 145mg LA, 43,5mg OA) gelová tobolka – želatina, zvlhčovadlo – glycerol, voda; d-alfa-tokoferol (vitamin E 10,5mg 88%*RHP) *rhp – referenční hodnota příjmu.

Výrobek může obsahovat stopy mléka (laktózy), sójových bobů, arašídů, jiných ořechů, sezamových semínek, ovsa, vajec, korýšů.

Váha jedné kapsle: 1,33g.

Dávkování: užívejte 1 dávku (1 kapsli) denně během dne ideálně po jídle a zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nejezte přípravek, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Nedoporučuje se pro děti, těhotné a kojící ženy.

Skladování: uchovávejte mimo dosah malých dětí. Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže naleznete na spodní straně obalu. Skladujte při 15-25 ° c v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Výrobce: Fitness Trading Robert Szulborski, ul. Sitarska 16, 18-300 Zambrów, Polsko.

Prodejce v ČR: Bio detox s.r.o., Neumannova 1453/28, 156 00, Praha 5, IČ:01657011, www.bio-detox.cz, info@bio-detox.cz +4

Objem: 180 kapslí              Hmotnost netto: 240g