www.semeko.cz

OstroVit Africké Mango VEGE EXTRAKT 700mg

Tento kvalitní a levný produkt OstroVit Africké Mango VEGE EXTRAKT 700mg od společnosti s výborným jménem OstroVit je k získání tady nyní za nejnižší cenu. Nyní získáte od 189 Kč.
OstroVit Africké Mango VEGE
Ověřit dostupnost
Značka: OstroVit
189

Africké Mango VEGE 60 tobolek

je doplněk stravy ve veganských kapslích obsahujících extrakt ze semen afrického manga (Irvingia gabonensis L.) DER 10: 1. Africké Mango podporuje proces lipolýzy, tj. spalování tuků v našem těle, a má prozdravotní účinky, jako je snížení krevního tlaku a celkového cholesterolu. Rovněž podporuje rozklad triglyceridů a biochemické procesy spojené se snížením podílu lipoproteinů s nízkou hustotou, populárního LDL „špatného cholesterolu“.

  • 60 veganských kapslí v balení
  • Produkt z řady 100% VEGE CAPSULES
  • Dodatek věnovaný vegetariánům a veganům
  • 60 porcí = 2 měsíce suplementace
  • Praktická podpora při snižování hmotnosti

 

Africké Mango VEGE – Irvingia Gabonensis, nebo hovorově pojmenovaná africká rostlina manga, je divoký strom vysoký od 15 do 40 metrů! Po procesu zrání mají plody tohoto stromu semena, která se používají především v potravinářském, kosmetickém a farmaceutickém průmyslu. Samotný název „mango“ má málo společného se známým ovocem manga, které lze často najít mezi ovocem prodávaným v obchodech nebo na trzích. Oba druhy se vyskytují v Africe, a proto je tak důležité rozlišovat mezi těmito dvěma rostlinami. Africké mango má však mnoho vlastností, které je zbytečné hledat u druhého ovoce. Zaprvé je známý svým oxidačním potenciálem tuků, který mohou dokonale využít lidé, kteří chtějí zhubnout nadbytečné kilogramy a zbavit se pověstného „balastu“.

Díky svému složení v polyfenolech a bohatství cenných vitamínů a minerálů může příznivě podporovat endokrinní systém a celkové fungování našeho těla. Jedná se o účinnou podporu při snižování našich LDL lipoproteinů a zvyšování HDL lipoproteinů s vysokou hustotou, „dobrého cholesterolu“.

African Mango podpoří rozklad triglyceridů v krvi a sníží množství celkového cholesterolu v těle. Vlastnosti Africké Mango VEGE:

  • Má zeštíhlující účinek
  • Může pomoci snížit hladinu cholesterolu
  • Podporuje rozklad triglyceridů v krvi
  • Může pomoci potlačit „vlčí hlad“
  • Produkt ve veganských kapslích HPMC (hydroxypropylmethylcelulóza)

Produkty VEGE CAPSULES byly vyvinuty pouze z veganských ingrediencí.

Z důvodu ochrany zdraví našich zákazníků jsou naše výrobky pravidelně testovány v nezávislé akreditované laboratoři, aby byla zajištěna a udržována nejvyšší kvalita.