www.semeko.cz

OstroVit Berberine HCl 97% VEGE 90 kapslí

Tento velmi žádaný kousek OstroVit Berberine HCl 97% VEGE 90 kapslí od skvělé a známé značky OstroVit je k dispozici tady teď právě levně. Právě nyní za skvělou cenu 399 Kč.
OstroVit Berberine HCl 97% VEGE
Ověřit dostupnost
Značka: OstroVit
399

Extrakt z dřišťálu ve formě doplňku stravy v kapslích je ideální nabídkou pro všechny lidi, kteří drží redukční dietu nebo bojují s abnormálními hladinami glukózy v krvi. Jedna kapsle obsahuje až 500 mg čistého berberinu HCl. Nepřekračujte doporučenou denní dávku pro konzumaci během dne.

Berberin HCl je přírodní alkaloid ze skupiny rostlin Berberis se silným pro-zdravotním charakterem, který je po staletí využíván v přírodní medicíně jako lék na četné nemoci a neduhy. Extrakt z dřišťálu je bohatý na pektiny, třísloviny, vitamíny, minerální soli a organické kyseliny, díky čemuž má všestranný antioxidační, antibakteriální a protikřečový účinek. Kromě toho podporuje správnou hladinu cholesterolu v krvi, oddaluje rozklad komplexních sacharidů na jednoduché cukry a také zlepšuje každodenní práci jater.

Vlastnosti složek obsažených v Berberine Hcl 97%:

KAŽDODENNÍ PODPORA TĚLA – Pravidelné užívání napomáhá ke zlepšení metabolických procesů a také zpomaluje štěpení komplexních sacharidů na jednoduché cukry, díky čemuž pomáhá kontrolovat hladinu glukózy.

VHODNÁ FORMA – Doplněk OstroVit Berberine HCl je dostupný ve formě snadno polykatelných kapslí, které pod proudem vody klouzají. Přípravek by měl být skladován při pokojové teplotě způsobem, který je pro malé děti nepřístupný.

VEGANSKÉ SLOŽENÍ – Náš doplněk je extrakt z dřišťálu a obal veganské kapsle. Přípravek neobsahuje umělé přísady. Byl vyroben bez použití umělých konzervantů.

Užívání: Užívejte 1 dávku (1 kapsli) denně s jídlem.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze užívat jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nekonzumujte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Přípravek by neměly používat děti, těhotné ženy a kojící matky. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Ingredience: Extrakt z kořene dřišťálu (Berberis aristata DC.) standardizovaný na 97% berberin hydrochlorid, obal kapsle (plnidlo: hydroxypropylmethylcelulóza).

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýše, ryby.

Nutriční hodnota
Čistá hmotnost produktu: 54 g
Počet porcí v balení: 90
Velikost porce: 1 kapsle

Aktivní látky na porci
Extrakt z kořene dřišťálu, včetně 515 mg
– berberin HCl (97%) 500 mg