www.semeko.cz

OstroVit Melatonin 180 tablet

Designový kousek OstroVit Melatonin 180 tablet od naší známé značky OstroVit můžete dostat u nás skutečně levně! Nyní pořídíte za super cenu 129 Kč.
OstroVit Melatonin 180
Ověřit dostupnost
Značka: OstroVit
129

Melatonin  je doplněk stravy v tabletách, který byl vytvořen pro lidi trpící poruchami spánku. Každodenní konzumace přípravku reguluje cirkadiánní rytmus a zajišťuje zdravý a silný spánek. Máte potíže s usínáním? Během spánku se často budíte a nemůžete znovu usnout? Nebo možná máte potíže se změnou časového pásma po cestě? Ve všech těchto případech Vám pomůže Melatonin.

Keep Sleep Melatonin je vysoce kvalitní doplněk stravy, který je zdrojem melatoninu. Jde o přípravek dostupný ve formě snadno polykatelných tablet, který je doporučován zejména lidem pracujícím na směny, ale i cestování nebo často měnící časová pásma.

  • Zdroj melatoninu – Jedna porce doplňku stravy dodá tělu 1 mg cenné složky.
  • 1 porce = 1 tableta.
  • Účinnost – Balení přípravku obsahuje 180 porcí produktu.
  • Pohodlná forma- Přípravek je dostupný ve formě snadno polykatelných tablet a zajišťuje bezproblémové zásobování doplňkem stravy.

Melatonin – noční podpora organismu.

Melatonin je hormon, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Látka je produkována v centrálním nervovém systému epifýzou, která je jednou z endokrinních žláz a je derivátem tryptofanu. Syntézu a sekreci melatoninu v těle zvyšuje tma. Světlo naopak brzdí průběh procesu usínání. Přirozená produkce hormonu v těle začíná po západu slunce a nejintenzivnější je uprostřed noci, mezi druhou a čtvrtou hodinou. Proto je melatonin často nazýván temným hormonem nebo spánkovým hormonem. Vzhledem k tomu, že úroveň produkce sloučeniny s věkem klesá a již kolem 40. roku života lze pozorovat postupný pokles koncentrace látky, stojí za zvážení přísun melatoninu do těla zvenčí.

Vlastnosti složek obsažených v Keep Sleep Melatonin:

  • Melatonin pomáhá zmírnit subjektivní pocity syndromu náhlé změny časového pásma
  • příznivého účinku se dosáhne při požití 0,5 mg krátce před spaním první den cesty a několik dní po příletu do destinace, takže doplněk stravy může být nápomocný při častém cestování a „jet-lag“.

Melatonin pomáhá zkracovat čas potřebný k usínání a příznivý účinek nastává při konzumaci již 1 mg melatoninu krátce před spaním.

Ingredience: Plniva: mikrokrystalická celulóza; škrob; protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; melatonin.

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýše, ryby.

Nutriční hodnoty:
Čistá hmotnos t produktu:34 g
Počet porcí na nádobu: 180
Velikost porce: 1 tableta
Aktivní složky na porci: Melatonin: 1 mg

Doplněk stravy nelze použít jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nejezte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Přípravek by neměly používat děti, těhotné ženy a kojící matky. Skladujte mimo dosah malých dětí. Neužívejte při řízení nebo obsluze strojů, nekombinujte s požíváním alkoholu a jiných drog, včetně rostlinných léků.

Vyrobeno pro / distributor pro ČR: BIO-DETOX, s.r.o.
Martinská čtvrť 1702
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
IČ: 01657011
DIČ: CZ01657011

Další produkty z kategorie Volně prodejné léky