www.semeko.cz

OstroVit Melatonin spray 30 ml

Zlevněný produkt OstroVit Melatonin spray 30 ml od této skvělé značky OstroVit máte možnost pořídit právě teď v naší nabídce opravdu výhodně. Momentálně k dispozici za 159 Kč.
OstroVit Melatonin spray 30
Ověřit dostupnost
Značka: OstroVit
159

Forma produktu: sprej (aerosol)
Počet porcí: 276
Kapacita: 30 ml
Dominantní složka: melatonin
Veganský produkt: Ano

Pharma Melatonin ve spreji je doplněk stravy, který je zdrojem melatoninu. Jedná o přípravek z elitní řady Pharma, dostupný v pohodlné formě spreje. Je vytvořený také pro lidi pracující na směny a často cestující a měnící časová pásma.

  • Zdroj melatoninu – jedna porce doplňku stravy dodává tělu 1 mg cenné sloučeniny.
  • Dvě možnosti konzumace produktu – doplněk stravy lze dodávat do těla pomocí rozprašovače nebo pipety, která je součástí balení.
  • 1 porce = 1 aplikace rozprašovačem nebo 5 kapek.
  • Výtěžnost – balení produktu obsahuje 276 nebo 292 porce přípravku (v závislosti na způsobu aplikace doplňku).
  • Pohodlná forma – přípravek ve formě spreje zajišťuje rychlý a bezproblémový přísun doplňku stravy a je skvělým řešením pro lidi, kteří mají potíže s polykáním tablet.

V přípravku byl použit melatonin ve formě spreje, což pozitivně ovlivňuje rychlost pronikání látek do krevního systému a umožňuje rychlé působení hormonu v těle.

Pharma Melatonin ve spreji – podpora organismu pro klidný a kvalitní spánek.

Melatonin je hormon, který přirozeně vyskytuje v lidském těle. Látka je produkována v centrálním nervovém systému šišinkou, což je jedna ze žláz vnitřní sekrece a je derivátem tryptofanu. Syntéza a vylučování melatoninu v těle zvyšuje temnotu, zatímco světlo brzdí procesy. Přirozená produkce hormonu v těle začíná po západu slunce a probíhá nejintenzivněji uprostřed noci, mezi druhou a čtvrtou hodinou. Proto melatonin často označuje jako hormon tmy nebo spánkový hormon. Vzhledem k tomu, že úroveň tvorby sloučeniny klesá s věkem a postupné snižování koncentrace látek lze pozorovat již cca. 40 let, stojí za to zvážit také dodávku melatoninu do vašeho těla zvenčí.

Vyrobeno pro / distributor pro ČR: BIO-DETOX, s.r.o.
Martinská čtvrť 1702
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
IČ: 01657011
DIČ: CZ01657011

Další produkty z kategorie Volně prodejné léky