www.semeko.cz

Serafin byliny Drmek – přírodní kapsle, 90 kapslí

Hodně prodávaný produkt Serafin byliny Drmek - přírodní kapsle, 90 kapslí od značky Serafin byliny pohodlně pořídíte momentálně v naši nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Levně za cenu 399 Kč.
Serafin byliny Drmek - přírodní
Popis produktu

Cholesterol přírodní bylinné kapsle – unikátní přírodní bylinné kapsle, kde je spojena síla tradičních bylin, přírodních hub, vitamínů a minerálů. Byliny a houby jsou ve formě koncentrátu.

Koncentrát vzniká luhováním byliny nebo houby v luhovacím mediu, kterým je nejčastěji voda. Silný výluh, který obsahuje koncentrovaný komplex účinných látek obsažených v rostlině či houbě je speciální technologií vysušen na prášek. Tento prášek se pak dávkuje do jednotlivých kapslí. Koncentráty mají vysokou kvalitu, vysokou vstřebatelnost a jsou velmi účinné. Koncentráty obsahují daleko více účinných látek než namletá bylina nebo houba a také jeho vstřebatelnost v organismu je velmi vysoká.

Výrobek obsahuje byliny a houby, které mají testy na těžké kovy, pesticidy, mikrobiologické testy, testy na radioaktivitu. Kapsle Serafin jsou čistě přírodní a svojí technologií výroby zaručují vysokou účinnost a velmi dobrou vstřebatelnost. Kapsle jsou celulózové, tady rostlinného původu. Jsou vhodné i pro vegetariány.

Dávkování: 3-4 kapsle denně rozdělit na 2-3 dílčí dávky

Složení:

Drmek – podporuje menstruační a menopauzální komfort.
Kyselina listová – přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, a k normální funkci imunitního systému
Vitamin E (acetát 50%) – antioxydant
Vitamín B6 – přispívá k regulaci hormonální aktivity a normální psychické činnosti
Stearan hořečnatý

 

Složka Množství v 1 kapsli Množství v DDD (2 kapsle) RHP v DDD
Extrakt z drmku  269 mg  540 mg *
Vitamín E 10,2 mg 20,4 mg 170 %
Kyselina listová   0,2 mg   0,4 mg 194 %
Vitamín B6   0,8 mg   1,6 mg 114%

RHP = referenčního hodnota příjmu/ * RHP není stanovena
DDD = denní doporučené dávkování