www.semeko.cz

Serafin byliny Femina happy 45+ – přírodní kapsle, 90 kapslí

Hodně oblíbený produkt Serafin byliny Femina happy 45+ - přírodní kapsle, 90 kapslí od dodavatele zboží Serafin byliny jde nakoupit u nás teď extra se slevou! V akci od 309 Kč.
Serafin byliny Femina happy 45+ -

Složení: Extrakt z Andělika čínská( angelicae chinensis) 50 mg ,Extrakt z Mučenka opletní (Passiflora icarnata) 147 mg , Pyridoxin -1 mg, Mléčnan hořečnatý – 90 mg , Stearan hořečnatý -12 mg

Andělika čínská – podporuje normální průběh klimakteria, napomáhá správné funkci močového měchýře a kloubů
Mučenka opletní – napomáhá  normálním psychickým funkcím a spánku

Hořčík – snižuje vyčerpání, podporuje psychiku , kosti a klouby
B6 – přispívá k regulaci hormonální aktivity

Unikátní přírodní bylinné kapsle, kde je spojená úžasná síla léčivých bylin a také vitamínů a minerálů. Označené byliny jsou ve formě koncentrátu.

Koncentrát vzniká luhováním byliny nebo houby v luhovacím mediu, kterým je nejčastěji voda. Silný výluh, který obsahuje koncentrovaný komplex účinných látek obsažených v rostlině či houbě je speciální technologií vysušen na prášek. Tento prášek se pak dávkuje do jednotlivých kapslí. Koncentráty mají vysokou kvalitu, vysokou vstřebatelnost a jsou velmi účinné. Koncentráty obsahují daleko více účinných látek než namletá bylina nebo houba a také jeho vstřebatelnost v organismu je velmi vysoká.

Výrobek obsahuje byliny a houby, které mají testy na těžké kovy, pesticidy, mikrobiologické testy, testy na radioaktivitu. Kapsle Serafin jsou čistě přírodní a svojí technologií výroby zaručují vysokou účinnost a velmi dobrou vstřebatelnost. Kapsle jsou celulózové, tady rostlinného původu. Jsou vhodné i pro vegetariány.

Dávkování: 1-2 tablety mezi jídly