www.semeko.cz

Serafin byliny Jitrocel – přírodní kapsle, 90 kapslí

Tento oblíbený výrobek Serafin byliny Jitrocel - přírodní kapsle, 90 kapslí od top výrobce Serafin byliny pohodlně pořídíte aktuálně na webu za nejnižší cenu! Výhodně za super cenu 421 Kč.
Serafin byliny Jitrocel -
Popis produktu

Jitrocel kopinatý – extrakt – přispívá k normální funkci dýchacího systému. Podporuje imunitu, vylučování, očistu. Napomáhá normální funkci jater, střev. Přispívá k normální střevní mikroflóře.

BEZ POUŽITÍ STEARANU!

Unikátní přírodní bylinné kapsle, kde je spojená úžasná síla léčivých bylin a také vitamínů a minerálů. Označené byliny jsou ve formě koncentrátu.

Koncentrát vzniká luhováním byliny nebo houby v luhovacím mediu, kterým je nejčastěji voda. Silný výluh, který obsahuje koncentrovaný komplex účinných látek obsažených v rostlině či houbě je speciální technologií vysušen na prášek. Tento prášek se pak dávkuje do jednotlivých kapslí. Koncentráty mají vysokou kvalitu, vysokou vstřebatelnost a jsou velmi účinné. Koncentráty obsahují daleko více účinných látek než namletá bylina nebo houba a také jeho vstřebatelnost v organismu je velmi vysoká.

Výrobek obsahuje byliny a houby, které mají testy na těžké kovy, pesticidy, mikrobiologické testy, testy na radioaktivitu. Kapsle Serafin jsou čistě přírodní a svojí technologií výroby zaručují vysokou účinnost a velmi dobrou vstřebatelnost. Kapsle jsou celulózové, tady rostlinného původu. Jsou vhodné i pro vegetariány.

Dávkování: 1x denně 1 kapsli

 

Složka   Množství v 1 kapsli        Množství v DDD (1 kapsle)    RHP v DDD
Extrakt z jitrocele
kopinatého
  300 mg        300 mg      *

RHP = referenčního hodnota příjmu/ * RHP není stanovena
DDD = denní doporučené dávkování