www.semeko.cz

Serafin byliny Plíce – regenerace 90 kapslí

Vynikající produkt Serafin byliny Plíce - regenerace 90 kapslí od výrobce Serafin byliny jde pořídit tady a teď právě až neuvěřitelně levně. Zrovna nyní za cenu 309 Kč.
Serafin byliny Plíce - regenerace

Složení:

Jitrocel kopinatý – extrakt –  podporuje normální funkce dýchacího systému a mikrobiální rovnovánu. Je to imunitní antioxidant
Agaricus– extrakt –  přírodní houba tradiční čínské medicíny působící na čchi v meridiánu plic 
Zinek (laktát zinečnatý) – přispívá k normální funkci imunitního systému a metabolismu kyselin a zásad
Camu camu – exotické ovoce s přirozeným obsahem vitamínu C

Unikátní přírodní bylinné kapsle, kde je spojená úžasná síla léčivých bylin a také vitamínů a minerálů. Označené byliny jsou ve formě extraktu.

Extraktt vzniká luhováním byliny nebo houby v luhovacím mediu, kterým je nejčastěji voda. Silný výluh, který obsahuje koncentrovaný komplex účinných látek obsažených v rostlině či houbě je speciální technologií vysušen na prášek. Tento prášek se pak dávkuje do jednotlivých kapslí. Extrakty  mají vysokou kvalitu, vysokou vstřebatelnost a jsou velmi účinné. Extrakty obsahují daleko více účinných látek než namletá bylina nebo houba a také jeho vstřebatelnost v organismu je velmi vysoká.

Výrobek obsahuje byliny a houby, které mají testy na těžké kovy, pesticidy, mikrobiologické testy, testy na radioaktivitu. Kapsle Serafin jsou čistě přírodní a svojí technologií výroby zaručují vysokou účinnost a velmi dobrou vstřebatelnost. Kapsle jsou celulózové, tady rostlinného původu. Jsou vhodné i pro vegetariány.

Dávkování: 2 – 4 kapsle za den mezi jídly

Složka Množství v 1 kapsli Množství v DDD (4 kapsle) RHP v DDD
Extrakt z Agaricus blazei Murill 130 mg  520 mg *
Extrakt z Vilcacory 121 mg  484 mg *
Extrakt z Camu Camu   20 mg    80 mg *
Extrakt z jitrocele kopinatého   10 mg    40 mg *
Zinek  2,8 mg 11,2 mg 112 %
       
       

RHP = referenčního hodnota příjmu/ * RHP není stanovena
DDD = denní doporučené dávkování