www.semeko.cz

Serafin byliny Pohoda – přírodní kapsle, 90 kapslí

Hodně povedený produkt Serafin byliny Pohoda - přírodní kapsle, 90 kapslí od výrobce Serafin byliny snadno naleznete právě teď u nás za výprodejovou cenu. Výhodně teď u nás za 421 Kč.
Serafin byliny Pohoda - přírodní kapsle
Popis produktu

Složení: Pueraria lobata extrakt 188 mg,  Mléčnan hořečnatý 100 mg,  Pyridoxin 0,5 mg,  Niacin 5 mg , Thiamin 0,5 mg , Stearan hořečnatý 6 mg , celulózová kapsle velikosti 0.

Hořčík – přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti
Vitamín B6 – přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu, činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, tvorbě červených krvinek, snížení únavy a vyčerpání, regulaci hormonální aktivity.
Vitamín B3 – přispívá k normální činnosti nervové soustavy, psychiky
Vitamín B1 – přispívá k normální psychické činnosti a činnosti srdce
Kudzu

Unikátní přírodní bylinné kapsle, kde je spojená úžasná síla léčivých bylin, léčivých hub a také vitamínů a minerálů. Označené byliny a houby jsou ve formě koncentrátu.

Koncentrát vzniká luhováním byliny nebo houby v luhovacím mediu, kterým je nejčastěji voda. Silný výluh, který obsahuje koncentrovaný komplex účinných látek obsažených v rostlině či houbě je speciální technologií vysušen na prášek. Tento prášek se pak dávkuje do jednotlivých kapslí. Koncentráty mají vysokou kvalitu, vysokou vstřebatelnost a jsou velmi účinné. Koncentráty obsahují daleko více účinných látek než namletá bylina nebo houba a také jeho vstřebatelnost v organismu je velmi vysoká.

Výrobek obsahuje byliny a houby, které mají testy na těžké kovy, pesticidy, mikrobiologické testy, testy na radioaktivitu. Kapsle Serafin jsou čistě přírodní a svojí technologií výroby zaručují vysokou účinnost a velmi dobrou vstřebatelnost. Kapsle jsou celulózové, tady rostlinného původu. Jsou vhodné i pro vegetariány.

Dávkování: 2 – 3x denně 1 tabletu mezi jídly