www.semeko.cz

Serafin byliny Štětka – tinktura z bylin 50 ml

Tento kvalitní kus Serafin byliny Štětka - tinktura z bylin 50 ml od značky s dobrým jménem Serafin byliny jednoduše naleznete právě nyní na našich stránkách za výborné peníze. Nabídky od 132 Kč.
Serafin byliny Štětka - tinktura z
Popis produktu

Složení:

Štětka planá je hojně se vyskytující rostlina, kterou najdeme na pustých místech, rumištích, březích vodních toků. Má ráda půdy vlhké, neutrální nebo zásadité, kamenité i hlinité. V podzimních měsících se sbírá její suché květenství a používá se na dekorativní účely. Podobným druhem je Štětka soukenická, která se dříve pěstovala na výrobu příze.

Bylináři však znají skvělé účinky nejenom nati Štětky plané, ale zejména kořene. Působení kořene je skvěle popsáno v Herbáři léčivých rostlin od Jiřího Janči a Josefa A. Zentricha, dále také v knize „Přírodní léčba boreliózy“ jejímž autorem je profesor Wolf Dieter Storl.

Tinktura prodávaná pod značkou Serafin je vyráběna hemeopatickým postupem výroby, ale není ředěná velkou potencí. Je ředěná pouze 1:10, aby její účinek byl opravdu silný. Dávkování je určeno podle váhy, podobně jako u gemoterapie, takže je naprosto přesné.

Složení: výtažek ze Štětky plané, 40% alkohol, ředění D1