www.semeko.cz

Serafin byliny Štítná žláza – přírodní kapsle 90 kapslí

Unikátní produkt Serafin byliny Štítná žláza - přírodní kapsle 90 kapslí od našeho výrobce Serafin byliny je dostupný na našich stránkách teď právě trvale výhodně. Nabídka od 421 Kč.
Serafin byliny Štítná žláza - přírodní
Popis produktu

Složení:

Reishi (lesklokorka lesklá) – houba tradiční čínské medicíny 
Cordyceps (housenice čínská) – houba tradiční čínské medicíny
Chaluha bublinatá – podporuje přirozené funkce štítné žlázy
Vitamín E (acetát 50%) – přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
Selen – přispívá k normálnímu stavu nehtů, vlasů a štítné žlázy 
Vitamin B3 (niacin) – přispívá k normální psychické činnosti, snížení míry únavy a vyčerpání 
Vitamin B6 (pyridoxin) – přispívá k regulaci hormonální aktivity
Stearan hořečnatý

Unikátní přírodní bylinné kapsle, kde je spojená úžasná síla léčivých bylin, přírodních  hub a také vitamínů a minerálů. Označené byliny a houby jsou ve formě koncentrátu.

Koncentrát vzniká luhováním byliny nebo houby v luhovacím mediu, kterým je nejčastěji voda. Silný výluh, který obsahuje koncentrovaný komplex účinných látek obsažených v rostlině či houbě je speciální technologií vysušen na prášek. Tento prášek se pak dávkuje do jednotlivých kapslí. Koncentráty mají vysokou kvalitu, vysokou vstřebatelnost a jsou velmi účinné. Koncentráty obsahují daleko více účinných látek než namletá bylina nebo houba a také jeho vstřebatelnost v organismu je velmi vysoká.

Výrobek obsahuje byliny a houby, které mají testy na těžké kovy, pesticidy, mikrobiologické testy, testy na radioaktivitu. Kapsle Serafin jsou čistě přírodní a svojí technologií výroby zaručují vysokou účinnost a velmi dobrou vstřebatelnost. Kapsle jsou celulózové, tady rostlinného původu. Jsou vhodné i pro vegetariány.