www.semeko.cz

Slunečnice – semínka na klíčení 20 g

Kvalitní produkt Slunečnice - semínka na klíčení 20 g od výrobce s dlouholetou historií Zdravý Koš jde pořídit právě teď v nabídce ve slevě! V akci od 29 Kč.
Slunečnice - semínka na klíčení

Slunečnicová semena na klíčení jsou ideální pro přípravu salátů nebo jako doplněk na chleba.Navíc obsahují mnoho prospěšných vitamínů a minerálů.

Klíčky Slunečnice obsahují velké množství hořčíku, selenu a vitamínu E, důležitého antioxidantu. Pomáhají k celkovému zlepšení metabolismu díky přítomnosti hodnotných vitamínů (A, C, D, PP), živin, enzymů, minerálních soli (hořčík, zinek, železo, vápenaté soli).

Použití:

Hodí se do guacamole, salátů, míchaných vajíček, omelety, jogurtu, pomazánky nebo je můžete smažit na horkém tuku a přidat do rýže a brambor.

Jak klíčit?

V nejlepším případě si pořídíme BIOMISKU na klíčení. V níž se vše děje. Doba namáčení semínek max 10 hodin. Klíčení mezi 3-4 dny. Ideální teplota je pro ně cca 18-22°C. Sklízí se při velikosti 4-6 cm. Před konzumací se musí klíčky opláchnout. Semena jsou vypěstována bez použití chemických prostředků a umělých hnojiv, v souladu s normami EU
 
Balení: 20 g
 
Expirace: minimálně 1 rok od zakoupení
 
Země původu: EU