www.semeko.cz

Vitamín C Imunita SET

Žádaný produkt Vitamín C Imunita SET s osvědčenou značkou Zdravý Koš snadno naleznete na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu. Právě teď za cenu 1 959 Kč.
Vitamín C Imunita SET
Více informací »
Značka: Zdravý Koš
1 959
Popis produktu

Doplněk stravy GS Omega 3 Citrus s rybím olejem s vysokou vstřebatelností a citronovou příchutí (bez pachuti ryb) dodá vašemu tělu optimální a potřebné množství EPA a DHA v přirozené formě tzv. triglyceridů. Tato forma je až o 50 % lépe vstřebatelná a pro organismus využitelná než často používané polosyntetické ethylestery.

Colostrum ADVANCE je doplněk stravy, který obsahuje vysoce kvalitní prémiové colostrum s nejvyšším obsahem imunoglobulinů IgG v 1 kapsli.

Imunax obsahuje komplex přírodních aktivních látek pro podporu imunity a obranyschopnosti.

K2D3 ADVANCE je unikátní doplněk stravy. Obsahuje kombinaci vitaminu K2 ve formě MK7, vtaminu D3, vápníku a rybího oleje pro maximální synergický účinek.

Vitamin C 1000mg Galmed pomeranč 20 eff tbl je ve vodě rozpustná živná látka (živina) a vitamin nezbytný k životu a udržení tělesného zdraví, v lidském těle plní vitamin C mnoho důležitých funkcí. Je citlivý na teplo a vysoce citlivý na oxidaci.

Vitamin C 1000mg Galmed citron 20 eff tbl je ve vodě rozpustná živná látka (živina) a vitamin nezbytný k životu a udržení tělesného zdraví, v lidském těle plní vitamin C mnoho důležitých funkcí. Je citlivý na teplo a vysoce citlivý na oxidaci.

GS Imunostim Akut má jednoduché a pohodlné dávkování a příjemnou mentolovou chuť.

Přípravek GS Vitamin C 1000 + šípky obsahuje vitamín C v mega dávce 1000 mg s postupným uvolňováním, který přispívá k normální funkci imunitního systému.

Rouška ZDARMA – šitá látková rouška  

PODROBNÉ SLOŽENÍ NALEZNETE U KAŽDÉHO SAMOSTATNÉHO PRODUKTU.