www.semeko.cz

Vitamin Station Rychlotest Alergie

Hodně žádaný produkt Vitamin Station Rychlotest Alergie od známé kvalitní značky Vitamin Station lze nakoupit v naší online nabídce za mimořádně nízkou cenu. Teď v akci 426 Kč.
Vitamin Station Rychlotest

Alergie_CZ příbalový leták

Kýcháte, svrbí Vás oči, teče Vám z nosu, či máte vyrážky? Nevíte, zda Vaše zdravotní problémy způsobuje alergie, infekce nebo nějaký virus? Získejte okamžitou odpověď pomocí Testu Alergie! Nezapomeňte, že čím dřív se dozvíte o případných anomáliích, tím dříve můžete odstranit nepříjemné příznaky!

Jaké jsou výhody Rychlotestu Alergie?

  • Jednoduché a rychlé použití

  • Okamžité výsledky z krve

  • Test může vykonat kdokoliv a to jednoduše u sebe doma

  • Spolehlivá přesnost až 97%

  • Výsledek už za 10 minut

 

Nejčastější otázky
01 Jsou testy na více použití?
Testy lze použít pouze jednou, proto doporučujeme dbát přesných pokynů návodu k použití, který naleznete v příbalovém letáku v krabičce každého testu.
02 Co když je výsledek nejasný?
Při aplikaci testu doporučujeme dbát přesných pokynů, které najdete v příbalovém letáku každého testu, abyste minimalizovali možnost nejistého výsledku. Např. u některých testů je nutné použít dostatečné množství krve, aby test spolehlivě fungoval a zobrazil jasný výsledek.
03 Jsou testy spolehlivé?
Testy jsou vysoce spolehlivé. Jejich spolehlivost se u každého testu liší, nicméně se v naprosté většině případů spolehlivost pohybuje nad 90%.
04 Co dělat v případě pozitivního testu?
V případě pozitivního testu navštivte svého praktického lékaře a další postup konzultujte výhradně s ním.