www.semeko.cz

Vitamin Station Rychlotest CRP (C-reaktivní protein)

Zajímavý produkt Vitamin Station Rychlotest CRP (C-reaktivní protein) od top značky Vitamin Station snadno můžete sehnat online za akční cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 289 Kč.
Vitamin Station Rychlotest CRP

C-reaktivní protein (CRP) je nespecifický marker, který se tvoří zejména v játrech a pomáhá při stanovení bakteriální infekce a jiných zánětlivých onemocnění.

Jaké jsou výhody rychlotestu CRP (C – reaktivní protein)?
  • Jednoduché a rychlé použití
  • Okamžité výsledky z krve
  • Test může provést kdokoliv a to jednoduše u sebe doma
  • Spolehlivá přesnost až 97%
  • Výsledek už za 5 minut

Příbalový leták: CRP_Cz

Zkontrolujte si doma, pohodlně hladinu CRP a tím rychle zjistíte, zda existuje nějaký druh zánětu nebo bakteriální infekce v těle! Mějte na paměti, že čím dřív odhalíte možný zánět nebo nemoc, tím pravděpodobněji se vyhnete závažným komplikacím.

 

Nejčastější otázky
01 Jsou testy na více použití?
Testy lze použít pouze jednou, proto doporučujeme dbát přesných pokynů návodu k použití, který naleznete v příbalovém letáku v krabičce každého testu.
02 Co když je výsledek nejasný?
Při aplikaci testu doporučujeme dbát přesných pokynů, které najdete v příbalovém letáku každého testu, abyste minimalizovali možnost nejistého výsledku. Např. u některých testů je nutné použít dostatečné množství krve, aby test spolehlivě fungoval a zobrazil jasný výsledek.
03 Jsou testy spolehlivé?
Testy jsou vysoce spolehlivé. Jejich spolehlivost se u každého testu liší, nicméně se v naprosté většině případů spolehlivost pohybuje nad 90%.
04 Co dělat v případě pozitivního testu?
V případě pozitivního testu navštivte svého praktického lékaře a další postup konzultujte výhradně s ním.