www.semeko.cz

Vitamin Station Rychlotest Hladina vitamínu D

Kvalitní a levný kousek Vitamin Station Rychlotest Hladina vitamínu D od našeho předního výrobce Vitamin Station pořídíte zrovna dnes za výprodejovou cenu. Na našich stránkách za 429 Kč.
Vitamin Station Rychlotest Hladina

Příbalová leták ČTI ZDE: Hladina vitamínu D_diagnostický test

Jak funguje test na vitamín D?
V medicíně je 25-hydroxy-vitamin D hlavní zásobní formou vitamínu D v těle. Proto lze celkový stav vitamínu D stanovit pomocí zjišťování obsahu 25-hydroxy-vitaminu D. Hladina 25-hydroxy-vitaminu D nižší než 30 ng/ml v případě pozitivního výsledku znamená nedostatek nebo nedostatečné množství vitamínu D. V těchto případech lze doporučit doplňky s vitamínem D.

 

Kdy by měl být tento test použit?
Klinické využití 25-hydroxy-vitaminu D je především pro diagnostiku,léčbu a sledování křivice (děti), osteomalacie, postmenopauzální osteoporózy a renální osteopatie. Nedostatek vitamínu D je také spojen s mnoha dalšími onemocněními, včetně rakoviny, kardiovaskulárních onemocnění, autoimunitních onemocnění, diabetu a deprese. Sledujte hladinu vitamínu D, abyste zjistili, zda máte užívat doplňky stravy s vitamínem D. Rychlý test na vitamín D lze provést kdykoliv během dne.