www.semeko.cz

Vitamin Station Rychlotest Střevní zánět

Často hledaný produkt Vitamin Station Rychlotest Střevní zánět od skvělé a známé značky Vitamin Station pohodlně seženete právě teď v naší nabídce za výprodejovou cenu! Právě lze objednat jen za 369 Kč.
Vitamin Station Rychlotest Střevní

Příbalový leták ČTI ZDE: Střevní zánět_diagnostický test

 

Jaké jsou výhody rychlotestu Střevní záněty?

  • Jednoduché a rychlé použití
  • Okamžitý výsledek ze stolice /Stolice se odebírá pomocí speciálního papírového proužku dodávaného v krabičce/
  • Test může vykonat kdokoliv a to jednoduše u sebe doma
  • Spolehlivý, 95,4% přesnost
  • Výsledek do 10 minut

Jak test na střevní zánět funguje?
Výskyt zánětlivých střevních onemocnění (jako je Crohnova choroba a ulcerózní kolitida) se zvyšuje a mnoho lidí se syndromem dráždivého tračníku podstupuje zbytečná invazivní vyšetření v nemocnici, než je jejich stav diagnostikován. Vyšetření fekálního kalprotektinu, markeru střevního zánětu, povede k odhalení většiny osob se syndromem dráždivého tračníku, čímž se sníží potřeba těchto vyšetření i s nimi spojené riziko těchto vyšetření. Test na střevní zánět umožňuje detekci kalprotektinu ve stolici při překročení 50 µg/g stolice díky použití dvou monoklonálních protilátek. Jedna je fixována na membráně (testovací čárka) a druhá je fixována na pohyblivých částicích červeného zlata, což umožňuje objevit červenou čárku, pokud je ve vzorku přítomen kalprotektin.

Kdy je možné test provést?
Test na střevní zánět lze provést při přetrvávajících (4 týdny a déle) nebo opakujících se (2 epizody během 6 měsíců a více) bolestech břicha nebo průjmu. Pravděpodobnost střevního zánětu může zvýšit také krvácení z konečníku, úbytek hmotnosti nebo anémie. Test lze provést kdykoliv během dne. Test nelze provést u tekuté stolice. V případě průjmu apod. byste se proto měli před provedením testu poradit se svým lékařem.