www.semeko.cz

Vitar MaxiVita Herbal Hlíva ústřičná 30 kapslí

Zcela unikátní produkt Vitar MaxiVita Herbal Hlíva ústřičná 30 kapslí od kvalitní společnosti Vitar máte možnost sehnat tady a teď právě skutečně levně. K sehnání zrovna v akci za 109 Kč.
Vitar MaxiVita Herbal Hlíva ústřičná 30
Více informací »
Značka: Vitar
109
Popis produktu

MaxiVita Herbal Hlíva ústřičná obsahuje vysoký podíl přírodního extraktu, který odpovídá 9 000 mg hlívy ústřičné v 1 kapsli. Hlíva ústřičná je jedlá houba, již po tisíce let užívaná v tradiční čínské a japonské medicíně. Obsahuje prospěšné látky, které mají pozitivní vliv na lidský organizmus.

Přírodní extrakt z plodů rakytníku řešetlákového podporuje imunitní systém a přirozenou obranyschopnost organizmu. Přispívá k normálnímu stavu pokožky a k normální činnosti kardiovaskulárního systému. V tradiční medicíně je rakytník ceněn pro vysoký obsah vitaminu C, E a karotenoidů.

Echinacea purpurea, je léčivka, známá svou schopností podporovat obranyschopnost organizmu. Její užívání se doporučuje zejména při potížích horních cest dýchacích či celkovému oslabení organizmu.

Složení obsahu kapsle: extrakt z plodnic hlívy ústřičné, extrakt z plodů rakytníku řešetlákového, extrakt z natě echinacey, kyselina L- askorbová, protispékavá látka – stearan hořečnatý.Složení obalu kapsle: bovinní želatina, oxid titaničitý.

Aktivní složky
v 1 tabletě a % RHP*

extrakt z hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus)

(extrakční poměr 30:1 – odpovídá 9000 mg hlívy ústřičné)

polysacharidy 30 % – 90 mg

300 mg

extrakt z rakytníku řešetlákového (Hippophae Rhamnoides)

(extrakční poměr 20:1 – odpovídá 2000 mg plodů rakytníku)

flavonoidy 10 % – 10 mg

100 mg 

extrakt z echinacey (Echinacea purpurea)

(extrakční poměr 4:1 – odpovídá 400 mg echinacey)

polyfenoly 4% – 4 mg

100 mg 

vitamin C (kyselina L-askorbová)

40 mg (50%)

* referenční hodnota příjmu

Doporučené denní dávkování: dospělí a děti od 12 let 1 kapsli denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.