www.semeko.cz

VIVACO Rozjasňující voda Chocolate SUNBRONZ

Zajímavý produkt VIVACO Rozjasňující voda Chocolate SUNBRONZ originál od značky VIVACO k dostání aktuálně na našich stránkách se slevou! Nyní zakoupíte za 199 Kč.
VIVACO Rozjasňující voda Chocolate
Ověřit dostupnost
Značka: VIVACO
199

Rozjasňující voda se zářivými zlatými glitry pro rozjasnění pokožky a zvýraznění efektu bronzové pleti. Obsahuje Tyrosin a papájový extrakt, který napomáhá urychlit zhnědnutí pokožky. Voda je vhodná pro zvýraznění exponovaných partií, jemný třpyt dodá vašemu opálenému tělu dokonalý vzhled. Přitažlivá vůně čokolády provoní vaši pokožku.

Doporučujeme kombinovat s ochranným opalovacím prostředkem.

Upozornění: VÝROBEK NEOBSAHUJE UV FILTRY! NECHRÁNÍ PŘED ŽÁDNÝM TYPEM SLUNEČNÍHO ZÁŘENÍ!

Použití:
Používejte při opalování a po koupání v moři. Vhodné i do solária. Pomocí rozprašovače nastříkejte vodu ze vzdálenosti cca 20 cm rovnoměrně na pokožku. Výrobek aplikujte během slunění dle potřeby na pokožku ošetřenou opalovacím přípravkem s odpovídající UV ochranou! Nestříkejte do očí!

Složení: Aqua, Phenoxyethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Acetyl Tyrosine, Ethylhexylglycerin, Parfum, Butylene Glycol, Mica, Titanium Dioxide, Menthyl Lactate, Ethyl Menthane Carboxamide, Disodium Adenosine Triphosphate, Tocopherol, Amyl Cinnamal, Limonene, Citral, Linalool, Algin, Camellia Sinensis Leaf Extract, Carica Papaya Fruit Extract, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Chloride, CI 15985, CI 77491