www.semeko.cz

VIVAPHARM Sůl do koupele s levandulovým olejem BT Premium

Hodně prodávaný produkt VIVAPHARM Sůl do koupele s levandulovým olejem BT Premium od top značky VIVAPHARM můžete sehnat na našich stránkách nyní skutečně výhodně! Produkt nakoupíte teď u nás za 89 Kč.
VIVAPHARM Sůl do koupele s levandulovým

Levandule příjemně provoní Vaši pokožku a navodí pocit relaxace.

O oleji: Levandulový olej má širokou škálu uplatnění. Je znám především pro své zklidňující a regenerační účinky. Báječně uvolňuje nejen pokožku, ale i svalové napětí těla i mysli, zlepšuje prokrvení pokožky, působí proti depresím a špatné náladě. Využívá se rovněž k ošetření popálenin, plísní a ekzémů. Je ideální k regeneraci přecitlivělé a namáhané pokožky, omezuje riziko jejího popraskání. Kosmetika s levandulovým olejem dodá pocit hebkosti a pružnosti, nádherně pokožku provoní. Levandule má silné relaxační a zklidňující účinky, působí proti depresi a špatné náladě.  

Použití: do velmi teplé vody vsypeme přiměřené množství soli a necháme rozpustit. Olejová sůl lehce obarví vodu a provoní koupel. Doporučená doba koupele cca.20 minut.

Složení: Sodium Chloride, Lavandula Angustifolia Oil, Aluminum Hydroxide, Linalool, Sodium Sulfate, Limonene, CI 42090, CI 16255, CI 19140, CI 17200