Yankee Candle – aroma difuzér Fluffy Towels (Nadýchané osušky) 120 ml

Levný produkt Yankee Candle - aroma difuzér Fluffy Towels (Nadýchané osušky) 120 ml od dodavatele zboží Yankee Candle můžete pořídit aktuálně na webu za výborné peníze! Zboží pořídíte teď u nás za 599 Kč.
Yankee Candle - aroma difuzér Fluffy Towels (Nadýchané osušky)
Značka: Yankee Candle
599 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Balení obsahuje lahvičku (aromadifuzér) s obsahem 120 ml vonného oleje a 12 stébel – to vše pro až pro 10 týdnů stálé vůně

Aroma difuzér Yankee Candle představuje příjemný způsob provonění vašeho interiéru. Aroma difuzér obsahuje náplň, která se pomocí vložených tyčinek postupně odpařuje do vzduchu, a tím vytváří v místnosti velice útulné aroma. Dřevěné víčko se snadno otvírá a průměr otvoru umožní stéblům pěkně se rozložit a uvolňovat do místnosti maximum svěžesti.

Popis vůně: 

Vůně dokonalé čistoty nadýchané osušky. Svěží vůně čistých ručníků, ještě teplých ze sušičky, se špetkou vůně citrónů, jablíček, levandule a lilií. Lehká krémová kompozice.

Hlava: pudrový mandlový akord
Srdce: květinový pudrový akord
Základ: pižmo, kumarin
Charakter vůně: Svěží a čisté

Jak používat:
Tento aroma difuzér se dodává včetně náplně. Intenzitu vůně ve vašem interiéru také můžete zvýšit občasným otáčením namočených tyčinek. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se náplň difuzéru střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut vyplachujte vodou. Postupujte dle přiloženého návodu.

 

Doba provonění 10 týdnů
Objem 120 ml
Typ produktu Bytová vůně
Šířka 7 cm
Výška 9 cm