www.semeko.cz

Zajíc sójový nápoj Natural 400g

Výjimečný výrobek Zajíc sójový nápoj Natural 400g od známé kvalitní značky Zajíc je k získání u nás právě za zcela nejnižší cenu. Ceny od 59 Kč.
Zajíc sójový nápoj Natural
Více informací »
Značka: Zajíc
59
Popis produktu

ZAJÍC natural je obzvláště vhodný pro alergiky na laktózu kravského mléka, pro osoby s bezlepkovou  dietou a zájemce o racionální stravování.  

Sušený nápoj ZAJÍC je alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek, ani laktózu. 

Pestrá a vyvážená strava je jedním z důležitých faktorů, které ovlivňují celkový stav každého člověka,  zejména pak osob s různými potravinovými alergiemi nebo intolerancí. 

Využijte vlastností sušeného nápoje ZAJÍC, zařaďte jej do svého jídelníčku a jistě oceníte výhody jeho  používání. 

Hlavní výhody sušeného nápoje ZAJÍC jsou absence lepku a laktózy, snadná příprava a široké  možnosti použití. Nezastupitelnou úlohu má především pro osoby s intolerancí k laktóze klasického  kravského mléka. 

Snadná a rychlá příprava do 3 minut! Z jednoho balení 400 g připravíte až 4 litry nápoje.

Nápoj ZAJÍC je instantní, stačí dát 6 kávových lžiček do šálku na čaj, zalít horkou vodou a dobře  zamíchat. Přidejte kakao a získejte Vaši oblíbenou pochoutku. Výborný také k dochucení kávy i čaje. 

K dochucení jednoho šálku postačí 2-3 lžičky. 

Sušené nápoje ZAJÍC můžete použít k přípravě pudinků, polévek, omáček a těsta a všude tam, kde se  používá kravské mléko. Přidáním do müsli nebo corn flakes si připravíte chutnou a zdravou snídani  nebo lehkou večeři.