www.semeko.cz

Zdravýkoš Dárkový balíček Česko Posilující

Tento nejprodávanější výrobek Zdravýkoš Dárkový balíček Česko Posilující od předního výrobce Zdravýkoš můžete koupit aktuálně výhodně. Nyní pořídíte jen za 599 Kč.
Zdravýkoš Dárkový balíček Česko
Popis produktu

Ovocný koncentrát Brusinka 67%, 250ml Ovocný koncentrát s 67% brusinek je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky brusinek. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8. Nejedná se o sirup, ale o koncentrovaný ovocný nápoj vhodný k výrobě vynikající zdravé domácí limonády. Ovocné koncentráty jsou skvělé také pro přípravu výtečného horkého nápoje s kousky ovoce a plnou chutí. Stačí pouze libovolnou dávku koncentrátu zalít horkou vodou a získáte vynikající zdravý nápoj pro chladné zimní dny.
Gouda sušenky sýrová klasika 100g – Lahodné sýrové sušenky vyrobené podle rodinné receptury Easy Cheesy, která garantuje 20 % obsahu sýru Gouda.
Čaj Posilující, 50g Vychutnejte si chvilku pohody s šálkem lahodného zeleného čaje.Složení: zelený čaj, měsíček květ, pomerančové oplodí Alergeny: neobsahuje
Ořechy v medu Kešu 68g Kešu ořechy zalité v květovém medu s glukózovým sirupem. Každá sklenička obsahuje minimálně 30 g ořechů. Oblíbená pochoutka milovníků zdravého mlsání.